309 Balas

saya dah 13 minggu..jerawat naik penuh muka dan badan..teruk sgt..nk tgk malu.. harap2 hilang la lps ni

msa sy mengandung 7 minggu muka sy mmang berjerawat di sebab kan sy mkn lada..tpi skg alhamdulillah muka tak berjerawat suda

Saya malas nak jaga muka sejak mengandung.. Kesannya dah banyak jerawat. Ramai kawan-kawan tegur muka dah kusam dan pucat😭

Same with me..tp mase anak 1st xde pn..boy..2nd agak byk..pakej jerawat bernanah lg..xtaula pembawakan boy or girl..huhu

sama laa dngan saya..miss j naik kt muke..tp x penuh..cume bnyk kt area bawah pp n tepi dagu..dahi skit2😔kandungan baru 14week

Sama, sy masuk 4week jerawat menyerang 1 muka 😭baik yg kecik or yg besar, x cukup dgn tu,. Bdn pn tumbuh gak jerawat 😭😭

VIP Member

normal . sy pun dulu breakout habissssss teruk . third baby ni alhamdullillah . tak teruk sgt jerawat . masalah mngelupas pulak

hai...nk tny la klu dlm 12-13 weeks..boleh ke teruskan berpuasa...sbb sy jenis mkn siket² tp kerap..x mnjejaskan baby ke?

puasa blh ganti sis. sy 34w3d xpuasa, mmg awal² ritu nk try jgk puasa tp suami xbgi.. sbb pikirkan baby, kami tggu 5thun baby ni xpelaa kang nnti kite pelan² ganti puasa ye ❤️

Same with me.. banyak sgt naik pimples.. tapi bila alahan beransur pulih, pimples semakin kurang.. sebab hormon la semua ni .

completely normal sis .. i also experienced it .. pimples on my face and body .. after deliver it will slowly go away ☺️

Same with me. Pimples all over the face. Package sekali dengan muka berminyak. Sabo jelahhh. Pakai apa pon xlut jugak😅

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan