320 Balas

Saya baby 7 week+ satu kantung dah nampak heartbeat bila scan nampak satu lagi kantung baby tapi belum ada heartbeat yg lagi 1 kantung

Ya .tapi scan kali ke 5 satu je..

VIP Member

Wowwwwww.. bestnyaaaaaa. Family sy byk sejarah twin 2 dan 3. Adik beradik sy ada anak twins. Saya je takde anak twins. Hehehehehe

congrats sis....seronoknya dpt kmbar..sy pn kembar tp skrg preggy ingat anak kembar..tp nmpk 1 jantung je..xd rezeki kembar..huhu

Wah tahniah bestnya baby kembr ad je yg xde kturunan kmbr p dpt baby kembr rezeki kn cuma xrmai je yg dpt twins lau ktrunan xde twins

tahniah sis...! saya pun tgh preggy twin dcda 29w+ (2kantung 2uri) semoga urusan kita semua dipermudahkan

Alhamdullilah...moga dipermudhkn sis..

Alhamdulillah.... Sy pun mengandung twin bru 9w 5d.. Semoga kita sentiasa d permudahkan... Mcm2 feel ada...

Alhamdulillahh. Rzeki tu.. Doakan sy juga.. Ptg smlm dan hrini ada spotting,besok bru nk g scan. Bru 5w prgnang

Wahhh bestnya.. Berat x kandungan twin ni? Hihi skrng pregnant sorang pon berat je rasa .. Ni kn pulak twin.. Hihi

Kalau ikut pengalaman ibu sy yg hamil kembar dia kerap mabuk dr awal trimester sampai last dan kena byk rehat sis...

same wif me...preggy twins..1 kantung 1 uri..now 15weeks..hope kndungan kte salamat smuanya..insyaAllah...😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan