52 Balas

prngai yg paling pelik sya rsa bila dpt mkn nsi ayam sprti yg btul2 sya inginkn.. itupun stelah brapa kedai cik suami beli.. punya rsa sronok tu smpai mkn smbil mnitis airmata 🤣 lpas tu sbulan cik suami kna brtugas dkt sempadan.. boleh dikatakn sbulan tu jugk mnangis sebb ta na kna tinggal 🥴

hormon kita time mengandung ni lain sikit sis..macam saya..lapar tapi tak tahu nak makan apa pun nages teresak-esak 🤭😂 jenuh tok laki pening pala nak pujuk bini nages yang tak bersebab 🤣🤣😓

samaaa!! 😁 dah lewat selalunya, nk tido baru la lapar.. sian laki kena pikir pulak nk cari makan apa 😅

haah mmg mcmtu..sensitif lebih..sye nampak katak kena lenyek basikal anak jiran pun sye sedih,bole nangis😂 lpstu,suami balik rumah x beli jajan pun sedih,merajuk..esok2 mmg tiap kali dia balik dr keje ad je jajan walaupun gula2 seposen 2 tu..😂

sama dgn sy sis. x blh terasa hti sikit mesti laju je nk menangis. de aritu tgk org susah pun sy menangis. tgk crte sedih pun mngis. bnda2 kcik pun blh bt menangis smpai suami sy pening lau tersalah ckp ke ape sbb tkot sy mnangis. haihhh la hormon..😅😅

Mmg hormon🤣 Suami ajak keluar, die dah sesiap pakai baju. Kita ni duk tukar tukar baju sebab perut dah besar semua tak muat tak selesa. 3 kali tukar terus diam ddk tepi kalil... laju je air mata turun😅😂. Dah pening suami nak pujuk🤣🤣🤣🤣

nasib badan 🤣

saya pun sensetif jugak..sblm dpt tau pregnant, time tu tgh tgk Sukma kat tv..game bola jaring selangor vs johor..selangor menang, sy menangis beria sbb dorang menang..walhal sy org perak..pastu penah nangis teresak2 sbb husband sy tdo lambat 🤣🤣

hahahaha , yang sis ni pon blh tahan klakar 🤣

sama kita sis .. saya pun skrang mmg mudah sgt2 sensitif 😂😂 benda kecik pun kdg laju je air mata jatuh ..haha kdg husband pun pikir apa salah dia ,mood jd x menentu ..kejap nk marah kejap sedih 😅😅menangis mengalahkan budak kecik haha

iya sis , kita sama 🤣 dulu bukan main kuat je , steady je . skrg alahaii mengada bukan main 🤣

VIP Member

Kebiasaannya memang ibu mengandung ni sensitif . Saya baru berjauhan dengan suami 4 hari , tiap2 malam nangis sebab dia tkde dekat sebelah . Kadang ws , tengok gambar suami pun boleh nangis 😅 Suami kata tu sebab pembawakkan budak 😅

Jalan penyelesaian dia satu je , jangan ditanya 😂 Tak tanya pun dah mengalir , apatah lagi bila ditanya 😂

Semalam jalan dgn suami. Sy pesan kat suami mhu singgah Di bataras. Suami tak singgah kata sesak tempat tuh. Sy diam sjalh tnpa suami perasan airmata sy deras dah mgalir🤣 nak masuk bataras beli buah kiwi shaja pun🤣🤣

bila mama duduk jauh dn bnde kita mngidm di turuti xpi bila dh bli xsma mcm mama buat lpstu mngdu dkt husben dia ckp bersyukurlh dgn apa yng ada mse airmata dh mnglir siap ckp dkt husben u ni xfhm i.. lpstu call mama mngadu😂

tulh rse xsme xdpt apa yng kita nk mmng nk ngis.. ada hritu rindu mskkn arwah nnk lpstu sis cubalh mskkn sebijik mcm.resipi dia bila dh msk rse xsme mkn smbil.mngis..

Soalan popular