Sakit di bawah rahim dan tulang kemaluan

Hy ibu di luar sana..nk bertanya..pernah tak semasa mengandung sakit di bahagian rahim dan sakit di tulang atas vagina tu..nk bangun pergi kncing terhempit dekat tulang kemaluan tu terasa berdenyut sakit..tu normal ke atu MCM mna..saya Bharu nie kena..MCM ni ank pertama saya hari tu tak ada plk sakit mcm tu..tu yng saya sendiri pon heran.. normal ke semua tu..saya dah 33weeks 1hari.

5 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

26week sy dah rasa macam tuh sis tapi kita harus tetap kuat berjuang demi baby, walaupun sakit sy tetap lakukan aktiviti sy, husband sy pun masih bawa sy pegi lengkawi skybridge, macam nak meninggal pula, sakit tulang kemaluan jalan dah macam 🐧, tp kalau kita tak jalan susah juga nanti nak beranak, alhamdulillah sy bersalin normal baby girl 49cm 3.6kg

Baca lagi

Saya 23w dah start sakit kat kemaluan tu , mcm kena tendang πŸ˜‚ time mandi saya biasa urutΒ² . Nak tido mlm urutΒ² sikit , kalau tidak bgon pagi mmg sakit laa nak bgon πŸ₯Ή

2y ago

Tahu takpe πŸ˜…πŸ˜…

38minggu sama dengan saya skrgπŸ₯΄dlu anak 1 pon xrasa haaha skrg anak kedua rasa smpai tahap pujuk baby kluar la awai mama dah xtahan🀣🀣tapi baby seronok lagi makan sedap2🀭

2y ago

tu lah dah lah sakit kuat di bahagian celah kangkang ni..huhh...puas tahan lenguh sakit..tambah g esok g checkup jumpa doktor naik moto plk tu susah saya nak naik atas moto..bby lmbt nak klur..seronok duduk dalam perut ibu nya..saya dah 36 minggu6hari.

TapFluencer

Saya kena macam tu di hujung minggu kehamilan sbb kandungan semakin membesar dan menolak organ dalam kita

pernah...