51 Balas

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana ianya dapat memberi kenangan terindah buat saya, suami dan si kecil yang bakal dilahirkan. Hal ini demikian kerana, ini adalah pengalaman pertama saya sebagai seorang ibu dan berharap dengan menyertai peraduan dan memenangi hadiah daripada “Mothercare” melalui platform “theAsianparent” dapat sedikit sebanyak memberi kenangan bernilai buat saya sekeluarga kelak. Artikel yang disiarkan di platform turut memberi kefahaman mendalaman dan manfaat sepanjang tempoh kehamilan ini. Tambahan pula, semasa usia kandungan 18 minggu saya telah menjalani pembedahan pembuangan cysts di sebuah hospital dan Alhamdulilah kandungan saya sihat seperti biasa. Mendalami dan membaca mengenai input yang berkaitan dengan kesihatan diri di tempoh kehamilan berkenaan cysts sedikit sebanyak memberi gambaran kepada saya mengenai penyakit itu sebelum mengambil keputusan untuk pembedahan. Terima kasih theAsianparent untuk artikel yang berguna. 🤍

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana saya merupakan newbie ibu 😊. Pengalaman pertama melahirkan penghuni rahim pertama saya merupakan pengalaman yang sangat indah dan berharga ❤Sebagai newbie ibu saya perlu banyak belajar dan mendapat ilmu-ilmu berguna dalam usaha memberi yang terbaik buat si kecil saya. 🥰Bukan itu sahaja, kerjaya saya sebagai suri rumah sepenuh masa juga banyak memberi ruang kepada saya untuk membaca artikel-artikel yang disiarkan di dalam aplikasi TAP dan ia sememangnya sangat banyak membantu saya dalam memantau perkembangan tumbesaran si kecil kesayangan saya dan membantu menjawab segala kemusykilan yang timbul 🥰 Semoga ada rezeki buat penghuni rahim pertama saya untuk mencuba produk yang berkualiti dari Mothercare 🥰❤ Terima kasih theasianparent & Mothercare 💝

VIP Member

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana... I am looking for some baby products i want to use in the future. For now i am still expecting Baby February 2023 ❤️ I saw from the picture that "Mothercare Newborn Starter Tote" consists of every premium products like milk bottle, wet tissue, baby body wash and lotion, diaper, and diaper cream. I hope i can be one of the winner and got the prize so i can try the products before decide to buy. Anyway, i am one of the VIP members of Mothercare Malaysia, can not stop pile up baby clothes by offline either online from Mothercare due to its quality and kecomelan. Going to Mothercare store feels like going to paradiseee, i love it 😆❤️ Thank you @MothercareMalaysia & @TheAsianParentMy

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana saya bakal menimang cahaya mata yg pertama pada bulan March 2023. Dgn adanya produk2 Newborn Starter Tote daripada Mothercare dapat membantu saya memudahkan kerja pengurusan baby lebih2 lagi utk anak pertama kerana saya belum apa pengalaman lagi dlm pengurusan baby. Produk Mothercare adalah produk yg sangat berkualiti dan ramai ibu2 yg telah berkongsi pengalaman yg bagus setelah menggunakan produk2 dari Mothercare. Saya berharap akan menjadi pemenang yg bertuah utk memenangi produk Newborn Stater Tote ni. Terima kasih theAsianparentMalaysia & Mothercare atas peluang yg telah diberikan kepada kami semua ni 🥰

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana kesemua brand hadiah starter tersebut saya gunakan untuk precious baby kesayangan saya Nur Aleesa Nayla yang saya tunggu kehadirannya selama 14 tahun🥰 Kualiti jenama tersebut yang tiada tandingan serta bahan organic yang digunakan adalah selamat untuk digunakan pada bayi saya & bayi-bayi yang lain..😊 Selain daripada itu, aplikasi TAP ini juga sangat-sangat membantu saya sepanjang kehamilan & selepas kelahiran sehingga kini setiap hari saya akan gunakan aplikasi TAP ini..pelbagai info saya rujuk dan ianya memudahkan ibu baru seperti saya dalam membesarkan anak, terima kasih TAP..❤️🫶🏻😇

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana ini merupakan bayi pertama saya dan suami selepas hampir 8 tahun berkahwin. Pelbagai usaha telah kami ikhtiarkan, namun rezeki kami belum sampai. Tapi selepas kami 100% redha dan berserah, Allah anugerahkan kami rezeki yg tidak tersangka ini. Jadi, sebagai pasangan yg sedang belajar dari TAP sebagai persediaan utk menyambut kelahiran bayi kami nanti, menerima hadiah ini akan menjadikan produk terbaik ini sebagai produk pertama yg kami gunakan sbg first time parents utk bayi kami. Semoga rezeki yg melimpah ruah berpihak kepada bayi kami. Terima kasih TAP, terima kasih Mothercare.

TapFluencer

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana semua barangan yang ditawarkan merupakan antara koleksi idaman saya, dah ini bakal meringankan sedikit sebanyak beban perbelanjaan untuk menyediakan barangan keperluan untuk kegunaan selepas selamat melahirkan. Saya merasa amat beruntung kerana dapat mengenali TAP yg membantu saya mendapatkan ilmu dan maklumat tanpa had, menyelesaikan sebarang bentuk kemusykilan dan kebimbangan agar lebih kuat dan bersemangat utk meneruskan perjalanan kehamilan. Terima kasih TAP, In shaa Allah semoga ada rezeki saya dan kawan-kawan untuk menjadi antara yang bertuah ❤️

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana barangan yang ditawarkan oleh Mothercare dan Theasianparent kepada pemenang merupakan barangan yang berkualiti dan terbaik untuk si kecil tambahan pula ini merupakan kehamilan pertama saya setelah sekian lama menanti,sudah tentu ia khabar gembira buat saya dan suami.Justeru, aplikasi Tap lah yang dapat membantu saya melihat perkembangan si kecil saya dari masa ke semasa malah ia juga membantu saya menambah ilmu pengetahuan sepanjang kehamilan saya kerana di dalam aplikasi Tap ini juga menyediakan artikel bacaan yang terbaik buat para ibu.

TapFluencer

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana ini merupakan momen pertama saya dengan The Asian Parent untuk perjalanan mengandung saya yg pertama. Sudah tentu ia akan menjadi momen terindah buat saya dan bayi. The Asian Parent banyak memberi maklumat seawal saya sedari kehamilan sehingga info sehingga kelahiran cahaya mata. TAP juga banyak menyediakan maklumat untuk menjadi ibu bapa. Saranan yg diberikan oleh pengguna lain juga amat membantu saya sepanjang kehamilan pertama ini. Semoga rezeki saya dan anak untuk memenangi giveaway ini. Terima kasih The Asian Parent ❤️

Saya layak memenangi Newborn Starter Tote kerana saya sangat yakin dengan kualiti produk-produk yang disarankan oleh The Asianparent. Saya juga lebih yakin untuk mengamalkan ilmu Dan tips perkongsian Dari artikel-artikel oleh The Asianparent, kerana ianya logik Dan sah Dari perkongsian pakar. Selepas melahirkan bayi saya 25 Oktober 2022 baru-baru ini, saya juga telah menjadi pembeli tegar produk saranan theAsianparent Dan sangat berpuas hati. Dengan memenangi Newborn Starter Tote, saya boleh kongsikan dengan lebih ramai para Ibu tentang theAsianparent Dan menyokongnya!

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan