247 Balas

Suami sy 2,3 kli je pegang 2 pon sy pkse..😊tp slu nye suami akn truja bila baby DH lahir..mse tgh mgndung ni suami buat biase2je..

Namanya lelaki mcm tu lah kot. Tp kalau saya tegur baby tendang, dia akan pegang. Ada masa dia akan cium2 perut. Tapi jarang2 la 😅

hm.. maybe .. mine also like that... idk .... if i ask him to pat my belly he will say he was tired .. but.. playing game can.. 🥲

suami sy tk penah nk bckp dgn baby ..sedih kdg2 ..tp sy still positif je . mls nk emo sngt ..jnji sy hri2 ckp dgn baby ..

My Husband So Excited .. Dye Org Yg Paling Happy Bila Tau Saya Pregnant .. Sekarang Dah Nak Masuk 5 Bulan .. Hari² Dye Pegang Perut Saya~

Oooooo yekeeeeeeeeeeee

Husband sy stiap malam nak tido mmg usap usap dlu..letakny tgn dy tu atas perut sampai ttdo..kita pulak kne alihkan 😅

VIP Member

Kadang2 time pregnant dia nmpk biasa je. Macam tak kesah. Tp bila baby dh keluar kita boleh nmpak excited sorang suami jadi ayah.

biasa tu kalau 1st baby. husband saya ok excited aje tapi abg saya mmg jenis yg mcm tu. dia nervous & takut mengganggu baby 😅

Hahaha suami sy pulak sllu pegang sambil mengaji pegang.. N nkgi keje ke ape mesti ckp ngn bby suruh jaga mummy bru 4 bln hee

husband sya siap jadi pendengar jantung c baby didalam hari2. sbb sya xpandai nak bezakan degupan jantung sya dgn baby .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan