Suami rapat dengan ibu saya

Haritu saya pernah share pasal suami rapat dengan ibu like terlalu rapat. Suami usap kepala ibu masa tengah daftar wad hospital. Suami basuhkan muka ibu sebab ibu baru habis operation tapi berdua dalam toilet. Saya yakin diorang tak buat pape tapi takkan sampai basuhkan muka sebab saya boleh buat semua tu terkejut gila saya baru lepas beli makanan then naik je wad ibu, masuk bilik air nampak suami basuhkan muka ibu. Ibu cakap suami saya yang nak buat. Suami pulak cakap ibu yang minta. Suami suka buat ibu ketawa. Tu saya tak kisahlah tapi bila dia buat saya ketawa, then dia mesti pandang ibu saya sebab nak ibu ketawa sama. Nampak isu ni macam kecik tapi tak. Ibu pernah cemburu bila saya borak berdua dengan suami dalam bilik. Bila saya keluar dari bilik nak join ibu tengok TV, dia hempas barang and terus masuk bilik. Kadang saya borak dengan suami dalam kereta, ibu dah terasa hati sebab tak ajak dia join sekali padahal selalunya memang ajak ibu join sekali. Btw saya tinggal bertiga dengan ibu sebab ibu saya ibu tunggal dan saya pun anak tunggal. Tak mungkin saya akan biarkan ibu saya sorang² kan? Saya tak sanggup nak share benda ni dengan kawan² or saudara sebab aibkan suami dan ibu saya plus saya tahu diorang takde hubungan sulit pun tapi cara diorang boleh undang fitnah bagi saya. Last night saya cuba bincang dengan suami. Saya bagitahu saya rasa macam saya orang ketiga antara dia dan ibu saya. Suami dah mula tunjuk muka menyampah sebab saya tetiba terasa hati. Ya Allah wajarlah kan untuk saya terasa hati? Saya terasa hati pada tempat yang betul. Then saya diam je bila suami dah buat muka macamtu sebab saya taknak dia marah. Then dia tanya saya kenapa saya rasa macamni, saya jawab lah. Saya cakap saya nampak diorang mesra sangat. Baru je cakap camtu suami dah melenting. Dia cakap saya create issue. Then dia tinggalkan saya semalaman. Dia terus keluar rumah. Then takkan nak saya selamanya terasa hati? Apa hak saya sebagai isteri? Walaupun diorang dah jadi mahram masih ada batasnya. Saya dahlah penghidap major depression jenis bpd. Dulu jenis kelar tangan bila marahkan seseorang and sekarang pun rasa nak buat camtu tapi saya balik pada agama balik. Setiap kali nak buat setiap kali tu saya ingat Allah cepat² then saya buang jauh mindset saya untuk kelar. Demi Allah, susahnya Allah yang tahu. Tapi bila ibu saya sendiri, suami saya sendiri buat saya macamni... Allahuakbar... #ingintahu

13 Balas

just cadangan.carikan jodoh utk ibu puan.maybe die sunyi

sis, suami awk umur brapa ? mak umur berapa?

Nauzubillah…

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan