57 Balas

Assalamualaikum semua..saya masa scan 6 minggu cuma nampak kantung, skrg 8minggu nampak yolk sac..mcm biji jer, mintak2 2mggu makin besar.. insyaaa Allah..

maaf tanya..baby menjadi ka ??

sy mengndung 8week dah nmpak bentuk n ada heart beat bby.. bole dgr heart beat bby... doakan sy ibu2 supaya morning sickness cpt hilang.

Saya scan 8 weeks detect ada 2 kantung tapi 1 saja ada heartbeat. Doc suruh check a few weeks lagi. Moga ada rezeki twins

hyeee sis ,sy pon smee 8w xnpk janin hanya kantung kndungan sy da masok 13w gi scan bru npk baby gn jntung..jgn risau

gembiranya bca komen awak... sy dah 8week..tp hanya kantung ja nampak..smoga ada rezeki anak ke 2 ne...aaamiin...

Sis pergi scan kt klinik yg blh scan detail. Aritu pn sy mcm tu mase 6w, skrg da 8w n nmpk jelas semua kepala, badan n jantung 🥰

hai ibu2,de x ibu2 yg hamil kt sni mik booster?de effect x?sy xpsti nk mik ke x,risau kalw effect kt bby..mintk pndgn pless

sya 6week dah nmpak heart beat baby...

sama dgn saya baru 8 minggu da npak baby dlm kantung ngn heart beat baby.. alhamdulillah doa yg baik2 ye.. semoga semua ada rezeki .. amin 🤲

Saya 8 minggu scan nampak kantung je 🙋‍♀️ tunggu genap 3 bulan mesti nampak janin dah. Comel je.

saya dah masuk 8 minggu. tapi besok baru nak pergi kk check balik. doa kan saya lekat ya. penantian 3years

sama lah saya pun scan nampak kantung Jee dah 8minggu tapi doktor suruh dtg lagi 2minggu Dr sekarang

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan