GDM

hai semua.. sye ibu hamil 17 mggu bru je buat operation cervical cerclage 3 hari lepas..sye kne tahan ward sbb tu je sbnr nya tpi yg jdi masalah saya skrg gula pulak tggi dan doktor xbenarkan sya discaj...saya rindu anak perempuan sye yg kat rumah umo 5tahun..xprnh berpisah pun..terpaksa berpisah sbb nak buat operation ni.slalu tanya bila ibu nak balik n mntk babah dia bawak ibu balik..?? sye nak mntk pndpt ibu2 yg ada pengalaman gdm mcm mana nak turunkan gula sbb sye skang dh 3 hari cucuk insulin n kontrol makan,on diet hospital je,xmkn mknn luar,x mnum manis...gula ttp tggi... saya nak balik...???

1 Balas
Tulis jawapan

Hai mommy. Sedih qila dgr. I feel you. I also will missed my son if i'll be at ur place šŸ˜­ Apa yg qila boleh nasihat, since mommy dah jaga pemakanan, apa kata mommy ambil supplement yg boleh control ur sugar? Qila sgt suggest mommy ambil ESP - low GI, sgt membantu dlm kontrol paras gula dgn cara mmbebaskn gula scre berperingkat ke dlm drh OMEGA Guard- mngawal selera mkn Zinc - merangsang pghasilan insulin dlm bdn Ostematrix - meningkatkn fungsi insulin yg normal Vit c - mempercepatkan pnyembuhan luka Mommy baru 17w, so sempat lg control sugar melalui supplement. Nk qila explain detail lg, wasap je qila. Im alwaysss free and want to share ā¤ www.wasap.my/+60163585235

Baca lagi