38 Balas

Saya dari anak pertama dengan kedua ni alhamdulillah takde langsung morning sickness, mengidam pun jarang sangat. Cume badan letih kuat tidur je 😂

Hrap2 xde sis..sye smpai skrg kandungan DH 33 week msih ade mrning sickness.teruk minta ampun 😟😟..stop skejap je time pregnant 3 bulan lpastu dtg balik

Bestkan YG xda morning sickness ,saya first pregnant alahan teruk sngt smpai lembik ,dah masok 15 weeks pun still Alah teruk lagi😭

Sama macam saya dulu tiada morning sickness😍,sayapun tdk berperasaan kalau hamil ,sebb saya punya period tak tentu .skg dah bersalin.

VIP Member

Mcm sye langsung takde morning sickness sampai la bersalin cuma pening2 kepala je nak tido je masa memula mengandung masok 3 bulan dh ok dh

Bestnya tkde morning sickness.. Sy setiap hari akan muntah,bkn kta setiap pagi..bila2 rsa nk muntah pasti kluar semuanya apa yg sy mkn.

Alhamdulillah.. sy pon x de morning sickness.skrg da 2nd trimester & ank 1st gak.arap2 x de morning sicknessla smp bersalin nanti.

VIP Member

depends dgn mommy² sis. sy dr awl preggy sampai lah skg 37week xde pape hahahaha makan je ape yg selalu makan kat rmh 😂😂

Samalah mcm saya tiga2 anak x de morning sickness alhamdulillah. Walaupun HB low x de rasa pening atau nk pitam.

Alhamdulillah...sma la...dri awal xde morning sickness langsung...da 12weeks.. Mcm xcaya pregnant...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan