Due 26/7 air ketuban kurang

Hai saya due esok tapi harini dh warded sbb serah diri . Tadi scan air ketuban kurang em sye risau sgt2 kalau apa2 jadi kt baby esok saya induced juga . Normal ke ketuban sikit dh nk bersalin ni . Skrg sgt2 kerap kencing bpe minit sekali mcm tu . Jalan pun tk buka lagi

4 Balas
Tulis jawapan
TapFluencer

sama la, saya serah diri sbb baby kurang gerak, tp bila scan jntung baby semua ok, jalan tak bukak lg cuma air ketuban kurang terus admit ward kena induce, esok pagi tu terus msuk ubat ikut bawah, terus bukak jalan 5cm, tak lama lepastu bersalin, induce ikut bawah ni tak sakit pun ye, yg sakit contraction, klau induce drip bru sakit org ckp, yg penting jgn minum selusuh selagi takde bukaan ye mommy, semoga dipermudahkan segala urusan πŸ’–

Baca lagi

due date kita sama tapi takde tanda bersalin lagi. kemain syookkk baby dalam perut.. semoga dipermudahkan urusan sis. pengalaman kwn saya, dia pon kena tahan wad atas kes sama mcm sis, so doc induce belon utk bukakan jalan.

hye boleh thu keadaan awak skrg ? induce ke ? sebab saya due 26/7 tapi kalau tk bersalin jgak 1/8 kene serah diri

TapFluencer

Hai mommy. Moga dipermudah bersalin ya. Harap mommy dan baby selamat.