Minum air gula

Hai nak Tanya, kalau saya minum air gula Di KK , boleh ke saya beli serbuk air gula Yang berperisa Di farmasi Dan mintak nurse bancuhkan? Saya Rasa saya masih mual lagi dengan air gula yg ori Tu walaupun kandungan Dan 7 Bulan πŸ˜…

7 Balas
Tulis jawapan

Saya masa first air gula di kedah, saya minum yg ori, okey tak muntah ap, semua lancar je. hehe, Saya ddk diperak, balik kedah sbb rmh mak sy tumpang minum air gula, hehe. Masa di perak untuk kali kedua sya dapat yang berperisa yang oren tu, Mmg sedap jee, tapi mcm agak rasa bergas je. Lepas tu kluar klinik dalam setengah jam, tu muntahh keluar hbis, tak sempat nk ke toilet, hahaha. tak memasal minum kali ke3, hahaha. Lawak bila ingt balik. Tapi bagi saya baik yg ori, sbb yg brperisa bagi saya agk brgas, sbb kita kena puasa mmg perut kosong pulak kan, dia menendang balik.

Baca lagi

beli yng dlm botol siap bancuh kt farmasi ad jual ad 4 perisa klau tk silap.. klau kk tmpt awk still guna yng perasa ori try mnta dia nk mnum yng awak bawa tu je sbb tkleh nk telan yng perisa ori tu

9mo ago

brapa ringgit ye kalau kat farmasi harganya?

TapFluencer

Tanya dlu nurse kk awak sis. And thn baik beli jenama barikel perisa oren tu. saya minum swasta diorng bagi tu mmg sdap giler la. Rasa mcm tak puas minum sebotol tu.

9mo ago

hee. kan. rasa mcm nk minum lg.

Beli yg dah siap bancuh dan berperisa. Nurse kk takde makna nya nak bancuhkan. Kalau dpt nurse yg baik nasib2 la dia bancuhkan huhu

cuba req dgn nurse kk. ckp nk beli air gula dkt farmasi yg version sejuk punya. rasa mcm air f&n cuma version manis😊

Boleh puann. Nak beli yang siap bancuh pun boleh. Dekat farmasi & sesetengah klinik swasta ada jual.

xpasti la sis. sbb air gula kt kk skrg ni pun dh ada perisa.

9mo ago

air gula kk saye xde perisa πŸ₯ΉπŸ₯ΉπŸ₯ΉπŸ₯Ή