βœ•

187 Balas

VIP Member

Saya 26/10. Sebulan lg kan. Tp lagi 2minggu masuk 37mggu kalau air ketuban kurang kena paksa bersalin. Takut sangatt.

Tak sure pulak sis. Doktor kata appointment 2mggu lagi kalau kurang kena paksa bersalin. Sbb time tu pun baby dah matang.

saya 14/10 πŸ™‹ excited dh ni tpi baby syiok lagi kt dlm haha.. semoga dipermudahkan urusan awak awak semuaa 😘

sama sis, sy 13/10..huhu

26/10 semoga mummy yg bersalin bulan 10 ni dipermudahkan urusan bersalin nati Insyaallah aminn ..

30/10 bedebar2 rse.. Lst besalin 5 taun lps... Berdebar cm pestime nk bsalin, mgkin jarak jauh kotπŸ˜‚

Due sy 30/10 tapi sbb caesar doc dh bagi tarikh semalam 15/10 ni kne admit dh. Cannot wait... 😍

saye 13/10 dah rase sakit2...lain macam sakit nye hari ni...doakan saye dipermudahkan dan selamat.

Ya Allah hya Allah je yg tahu excitednye....ketakotan yg nak d hadapi....sy due mid of nov ni....

sya 21/10..tpi sakit perut memulas n senggugut..last2 dtg hospital..check ada contraction n kena warded

Sama tarikh dgn kite la 😦

Saya tahun depan inshaAllah bulan januari. Moga korang semua dipermudahkan. Yeayyy baby nak kuar

Saya 20/10. Berdebar jgn ckap laaπŸ˜… tapi tak sabar2 nak jumpa dgn baby. 1st baby 4y ttc 😍

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan