Ehem

Hai mommies.. Maaf kalau soalan ni agak kelakar..bila perut makin besar macam saya dah 8 bulan, macam mana mommies semua shave private part kita tu? kang di biarkan saja malu pulak tiba2 beranak bawah macam hutan..seksa nya rasa πŸ˜…πŸ˜…

36 Balas
Tulis jawapan

Sy suami yg tolong bersihkan... Itu pon masa nk hari yg sama sy nk masuk ward... Nasib baik lh terkawal ms tu..klo x x tau lh... Faham2 je lh kn klo suami yg trement kan yg bawah kita tu. .

VIP Member

Hee bile lagi nak bermanja 'lain maciam' sikit dgn suami kan hahaha saya mintak suami yang settle kan πŸ˜‰ otherwise kalau nak buat sendiri kena lenguh pinggang lah sikit kan 😜

Saya buat sendiri ja. Raba2 macam tu. Hehe. Sebab kalau minta tolong suami lain pula kejadian lepas tu. Malas ada sesi yang seterusnya sebab anak dah ada dua orang. Xda org jaga.

Anak nak masuk 3 dah buat sendiri ja..mls nak sruh suami nanti lain yg jadi dlm blik air..tmbah skrg anak2 dah cerdik keja ketuk pintu ibu babah buat ape tu..hah sudah πŸ˜…

4y ago

πŸ˜‚ πŸ˜‚

Kalau akak sblm ni, mmg cukur dulu.. Hhahaha... Sendiri cukur lagi senang hati dan X rasa malu kann.... πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†

saya suami yg buatkan. saya pon tgh tunggu hari je untuk serah diri. sambil sambil tu boleh la berborakk manja dengan suami. hihi

sy buat sendri..walaupun dh masuk anak 4 still segan nk suruh..nanti lain jadinya..hahah sy guna cermin sis...

Sy asal p temujanji kkia sy potong,tp skg dh besar ni guna cermin ja sbb xnmpk,dhtu suami xmo bntu,suami tkt luka. .πŸ˜…

Saya dari 4 bulan, suami yg tolong veet kan. Takde nak rasa malu ke apa sbb suami pun ok je. Dia yg volunteer buatkan.

Saya pun suami yg buat kan.. Dari anak 1st preggy sampai lah yg 3rd nie, tiap kali pregnant husband yg tolong..