73 Balas

VIP Member

.depends on baby and badan Ibu.. .sometimes 7weeks pun tak boleh nampak jantung lagi.. .doa laa banyak2, in sha Allah semua okay..

Tu la...Dr pun ckp maybe baby kecik.

Ini bby sy mse 7weeks..skrg sy da msuk 11weeks Alhamdulillah jgn fikir bukan2 InshaAllah smua baik2.. Dan doa baik2 ye

In shaa allah..nnt nak repeat scan lagi.

Untung sis dah boleh nmpk. Sy time scan 6weeks xnmpk apa2. Repeat scan 9weeks baru nmpk kantung n heartbeat. Jaga diri k.

Yeke...sama2 kita doakan yg tbaik utk baby supaya sihat n kuat. Terima kasih sis...

7 week baru kantung yunk, scan awak sama macam saya scan waktu 7 week, bila 10 week saya scan dekat kk dah nampak dah baby.

Yeke...xpe nnt sy tunggu next follow up dekat KK. Tq sis...

VIP Member

Normal jerrr.. Sy pling awal scan 5 minggu dulu doktor awal2 dh ckp baby masih sgt kecil mmg xkan jumpa. So rileks jer

Ok sis...tq 😘

Ikut orang jugak sis . Saya 7 weeks baby and jantung dah dengar and nampak . Sis cuba lagi 2 minggu nanti scan .

Alhamdulillah...scan last week dah nampak jantung.

Normal sis.. pngalaman sy, nk masuk 9weeks degupn jntung dh ade... InsyaAllah xd ppe jd..tkcre sis❤️

Sy masa 7 weeks tak nampak kantung,x nampak apa lagi. 10 weeks lebih baru nampak semua & dengar jantung baby :)

Yeke...maybe baby sy terlalu awal kot. Hehehe..

Sy pun 6 weeks baru nampak kantung dan yolk sac saja. Doc bg appointment baru lagi 2 minggu untuk scan.

Week ke brpe sis nmpak jantung tu

Masa saya scan 7 weeks pun sama, baby kecik sangat. Heart beat dah ada cuma tak dapat dengar lagi. 😊

Yeke...bestnye dah dpt dengar heartbeat. Hehehe...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan