Induce esok pagi

hai mommies semua , doakan saya dipermudahkan urusan bersalin tau . esok pukul 7 pagi, saya kena induce disebabkan scan baby , baby besar . mula2 scan 4kg , second scan 3.8kg last doktor pakar scan dapat 3.6kg . Doakan saya semoga sekali saja induce 😭 dan tadi doktor seluk masih tiada bukaan 😭 harap esok induce ada bukaan lah 🀲🏻 klaua tak ada bukaan juga sampai 4 kali induce diorang akan buat operation 😭 Doakan saya nur husnina dipermudahkan urusan bersalin 🀲🏻 Aamiin 🀲🏻 #firstbaby

36 Balas
Tulis jawapan

Semoga Allah permudahkan urusan bersalin awak. awak tak pe sikit lagi tu. Asalkan semua selamat dan sihat. Jangan lupa selawat nabi yunus. Saya pun edd tengah bulan ni risau nya. Hopefully kita semua okay insyaAllah.

Semoga Allah sentiasa mudahkan urusan awak. Saya pun waktu anak first Sama mcm awak. kena induce bersalin awal sbb scan baby besar. lagi pula ada GDM on diet control. scan 3.8. keluar 3.3 sewaktu usia kandungan 38 minggu

Inshaallah moga dipermudahkan segala urusan awak. Jangan stressΒ² tau, lalui dgn hati yg tenang & x terlalu memikirkan benda yg boleh membuatkan kita rasa x sedap hati/negative

8mo ago

terima kasih siss ❀️

Sy pun esok serah diri..sy doakan moga urusan kita semua utk melahirkan cahaya mata dpermudahkn selamat ibu dan bby dan dapat melahirkan secara normal.. dan jalan bukaan cepat Allahumma Aamiin 🀲

in shaa Allah...smoga d prrmudah urusan bersalin Puan..sihat ibu and baby.. aamiin ya mujib..doakn sy jg blh bersalin normal ..and cepat Jon bkk..dh 38w ni

semoga allah mempermudahkan urusan bersalin awak , banyakkan berzikir , lalui dengan tenang ok , semogaa keduaa2 nyaa selamat .. amin amin ya mujib ..

maaf tanyaa.. kalau kte induce bole ke kte ambil epidural ? btw semoga Awak dipermudahkan urusan bersalin aamiin chayok chayokk πŸ’ͺ🏼πŸ’ͺ🏼

8mo ago

blh awak. kalau nk ambil epidural kena inform dr. awal sbb pakar bius yg akn buat. anak prtma saya induce + epidural, ank kedua pon insyaallah, sbb saya pilih tarikh utk bersalin so kena induce.

Sama sy pagi ni kena induce jugak, dari tadi berdebar sbb risau takut semua ada. First baby 😭 semoga dipermudahkan untuk kita 😭

8mo ago

smoga d prrmudah urusan bersalin Puan...hasbunallah wanikmal wakil..kta brserah and redha je ..in shaa Allah aamiin

Semoga Allah beri kekuatan pada awak untuk melaluinya dan Permudahkan urusan bersalin awak esok. InsyaAllah aamiin..🀲🏻

InshaAllah semoga dipermudahkan segala urusan, tarik nafas n hembus perlahan2, banyakkan selawat n zikir.