✕

22 Balas

Biasala momi.sy pon akk2 kt opis dok ckp perut sy xnmpk la ape lah. Tp bila scan, doc ckp okay je. Baby xde kecik pon. Tumbesaran berjln lancar. So xpyh dgr sgt la mulut org. Mne boleh tutup. Mulut tempayan boleh la tutup😂😂😂

VIP Member

Selalunya anak 1st memang perut kecik. Saya ni pun dah 8 bulan orang cakap perut kecik. Saya senyum je. Tiap kali check, doktor cakap baby sihat je. Peduli je apa orang nak cakap

Sy ni dah nak masuk 7 bulan tp ramai jgk yg tegur kecik. Macam baru 5 bulan camtu. Tp so far bila scan bby, size n berat baby okay je. Mungkin sbb sy badan besar kot.

normal la sis, saya pon org xperasan mengandung, ni dh 7bulan baru org perasan 😂😂😂.. asalkan baby membesar dan sihat .. xkisah perut kecik ke besar

biasala tuh , ank prtama kn.. bdn masi kurus.. sy dlu msuk 8 bln pn perut still nmpk keci.. xpa sis yg pntg bby dlm perut sihat walafiat ..

VIP Member

Awal lg sis.. Saya 6 bulan baru nampak perut.. Tu pun org kata perut kecik.. Perut tak nanpak sngt.. Takpe asalkan baby sihat

Anak pertama memang normal.. sy ni 7 bulan pun masih comel lagi perut ni 😅😆 yg penting baby ddlm normal & sihat 💖

klau dr ckp kndungan ok maknenye ok lah tu .biase lah kdg2 mlot org ni kite tk boleh ttup ..

Btol.. Sye pun sama. Doc kate as long as perkemvangan bb baek, xde masalah

Sama sist , sya jgaa dah masuk 4 bulan , tpi prut still mcm biasa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan