19 Balas

Saya boleh makan nasi selain nasi putih, cam nasi ayam nasi lemak nasi minyak, kalau nasi putih 🤢🤢 mi mi pun saya suka. Cuba awk try

Ye dear.. Sy try makan bnda mcmtu pulak selain nasi 😊♥️♥️tq dear

Cuba sis mkn spaghetti ke..mcm sy first prgnant pon X blh mkn nasi n bau nasi smpai nk brslin..org panggil baby wastern 😂

Terima kasih dear ❤️

Tak boleh makan nasi, cuba makan bubur. Mee, tiaw, atau apa² makanan jenis carbo Kena paksa makan jugak walaupun sikit.

TapFluencer

Saya awal pregnancy pun mcm tu nasi mmg tak mkan. Tp mee ke kueytiau ke bihun or pasta , bread mcm tu mkan je

Kita sama sis . Walaupun da 9w 🫠

Sy pulak dh masok 31mggu bru rase mual, sblm ni mmg xde ape2 alahan.. dh hujung2 bru die nk dtg😑

kita samaa! loya sangat, nak makan nasi and lauk2 mmg tak la. lama tak sentuh sebab terasa loyanya

Before preggy elok je mkn.. Time preggy byk makanan yg taklalu nk mkn... Harap baby sihat dengan minum milo dan susu kambing buat masa ni tu je yg lalu.. Mkananan lain makan cuma tak dpt nk mkn byk sgt.. Makan setakat mana mampu je.. .

Dulu sy mcmni smpai 3bulan..mkan buah2 & tembikai paling sy favourite. Roti & mee2

Normal tu.. Mkn roti.. Mkn kekacang.. N mnum la jus delima.. Ok sudah

Makan spaghetti ke kuey teow sbb saya first trimester tu je boleh telan 😬

Sy pun doq makan mknan western sikit2.. Makan takat mana sy mampu... Nasi mkn secubit, 2 cubit je... 😂😂Nk genggam nasi mcm dulu... Rasa loya..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan