17 Balas

Saya scan 18w selepas kena covid sbb nak tahu dia ok utk tenangkan hati sendiri, tetiba dia tunjuk bunga dia (nampak burger sign). Tp saya masih takmengharap apa2 sbb sonographer pon ckp kecil lagi, nanti 23/23 weeks baru nak buat details scan & confirm.

alhamdulillah.seronoknya dpt girl.sy xde rezeki lg.boboi kuasa 2 lg

saya due sama 1/4/2023 . tapi ritu 18weeks scan gender mmg terang dia tunjuk pistol. then tak puas hati 21weeks repeat scan gemder. mmg betul dia kangkang tunjuk pistol. semoga betul lah baby boy. sbb dua org dah girl 🥰

selalunya kalau susah nampak ni baby girl. InsyaaAllah mudah mudahan. pergi time baby bangun ke kangkang ke senang. macam saya, saya check time baby bangun. saya tahu pagi tengahari dia selalu gerak. so waktu tu saya pergi.

Sy 4.4..msa bt growth scan 16w dh tunjuk pistol..mommy ny dok firasat gegirl 😆😆..msa scan details 21w pwn tkankang tunjuk pistol..xnk sorok lgsg..🤣🤣

sama la.naluri ni kuat sgt utk girl.sbb lain pregnant kli ni dgn si abg.tp ap kn daya.scan td pun nmpk pistol lg.tp ap pun alhamdulillah syukur.baby sihat

Saya due 27.4. Masa 17w scan Dr kata nampak boy, repeat scan 20w sonographer kata burger sign 😂 nanti nak buat details scan nak check lagi sekali haha

sis sme cm sy. buat details scan nmpk girl. naluri sy kuat ckp bby boy. ank 1st dh girl, hihi. alhamdulillah bby sy shat n ikut prkmbgn dye. 🤗

VIP Member

Haiii, belum scan. 14/12 bru g scan. Tak sabar, tapi takut jugak. Doakan baby dalam kandungan sy sihat , sempurna hendaknya. Aamiin

Aamiin. Thankyou ❤️❤️❤️

Rmai due april dlm. Grou0 ni https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group pregnant 2023, selamat datanggg ❤️

xblh tekan pun

Sama tarikh due kita tapi x buat scan gender lagi 😊 harap2 lahir ikut tarikh due lah sbb sama tarikh dgan anak yang fist 🥰

hadir..baby due bulan april😁 1/04/2023🥰belum nmpk gender lgi..hritu scan bulan 11 dokter xdpt tngok sbb punggung baby kebawah..

wahh sama tarikh.xpa2 nnt lps ni boleh scan lg

Hee same sy 3 april. gender dah nampak mase 18weeks. mase tu scan sbb gastrik last2 baby tunjuk betul2 kaki terkankang 🤣

03 April sda scan , gender dah nmpk mase 20weeks.

Dah sis, buat sekali detail scan. Mkn aiskrim & minum air sejuk sejam sebelum scan baby aktif je gerak Alhamdulillah 🤲🏻

alhamdulillah.sama tarikh due ke.baby boy or girl sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan