TERLAMPAU LETIH TU NORMAL KE?

Hai assalamualaikum mommies. saya dah masuk 29weeks dan sejak² ni saya perasan saya jadi terlalu penat... penat sgt smpai saya mudah nak rasa mengantuk. di tambah musim panas sekarang ni.. Mlm mmg sekarang saya susah nak dapat tidur awal walaupun saya dah ready pukul 9.00pm mcm tu atas katil.. jika saya bertuah 10mlm/11mlm saya dah lena.. tapi selalunya ,12/1 dan pernah 1* 2* paling lewat sgt² 2 pagi baru saya terpejam.. jika saya ade buat aktiviti pagi saya perasan pkul 12/1/2 tghri saya dah xmampu nak teruskan kerja... saya dah nak sgt ke bilik saya dan tidur.. kalau ada checkup klinik dan terlalu ramai org.. 11pg mcm tu saya akan minta masuk rehat di bilik susu dan bertapa senangnya saya tidur... sama juga jika pagi saya ade aktiviti.beli belah.. limit sampai 12/1.. dan badan saya mmg xkn mampu.. terus sebuk nak balik.. dan kalau duduk si sofa pun...syaa boleh terlena tahu² dah 2 -3 jam.... saya mmg ada ambil ubat methyldopa 2bj (3x), aspirin 1/2bj (1x), iberet 1bj (2x) calcium 1bj (2x) per days...... tapi sebelum ni x mcm ni pun.. ada ke ibu2 mcm ni.. atau normal ya? sb saya preggy anak no 3.. no 1 dan 2 x macam ni pun dlu... risau saya.#ingintahu #bantusharing #seriusnanya

Tulis jawapan
Jadi orang pertama untuk membalas!