40 week Today๐Ÿ˜

Hai Assalamualaikum . Ada yang due sama dengan saya tak? 10/7 tapi belum melahirkan lagiii? Saya takde tanda ape2 lagi nii. Nurse bagi 7 hari extra kalau baby tak keluar jugak kena serah diri la jawabnyer . Mohon doa dari ibu3 semuaa yee. Doakan semoga Nur Fatin Afiqah dipermudahkan segala urusan bersalin dan selamat ibu anak . Allahuma ameen๐Ÿคฒ๐Ÿฅฐ Terima kasih yang mendoakan Moga yang baik3 juga untuk kalian .

9 Balas
Tulis jawapan

hai assalamualaikum fatin. nama kite hmpir sama, saya pun edd 10/7. tp terpaksa bersalin awal sbb Sy gdm. Sy doakan ibuยฒ disini Selamat bersalin Dan sihat ibu Dan ank

Saya due 12/7 semalam sepatutnya tapi tak ada tanda2 lagi, kena serah diri 20/7 nanti. Harap2 tanda2 turun dalam masa seminggu ni ๐Ÿฅน

sy due 11/7 , serah diri 12/7 . induce ubat sekali , sakit dri pukul 6 smpai 10 malam lpstu x sakit lg . skrg blum beranak ๐Ÿฅฒ

Saya due 19/7. Saya pun belum ada tanda2 nak bersalin lagi..serah diri pada 28/7. Smoga urusan semua mommies2 dipermudahkan

sy due esok 16/7 ..tp sy mtk baby klua 17/7 hehe.. kalo dia xdgr npknya 22hb kne serah diri

samala kita, due 10/7..tp xde tanda2, ahad nie kena serah diri kalau xbersalin, huhu

smga Allah mudahkan urusan bsalin Fatin Afiqah, sy, dan semua bumil..aameen aameen

Saya due 9/7. First baby. Sama tak de tanda tanda. Ahad ni kena serah diri.

12mo ago

Semoga dipermudahkan urusan kita dan mommies yang lain. ameen

Sya 17.7 ni pon Blom ada tanda.. Doakan sya juga..

12mo ago

sama lah 17/7 tapi tak ade tanda tanda lagi ๐Ÿคง