42 Balas

SAYA DUE 14/7 .. ITU HARI SCAN NMPAK MCM POMPAN . NNTI DKTER CKP KITA SCAN LAIN BILA PERUT MASUK 7BULAN MCM TU . HARP HARAP LA POMPAN . AAMIIN AAMIIN AAMIIN .. DOAKAN YA KALIAN HEHE .TQVM

aamiin moga dipermudhkn sis

kita pon due bln 7 jgk..hihi...25/7....hritu scan doc ckp baby girl tpi kita x yakin...hihihi...nnt nk tngk lagi sekali baby girl ke boy...nk kepastian untuk diri sendiri...hihihi

boleh je tu, moga dipermudhkn

Hihi sama! Saya pun due 16/7, semoga dipermudahkan urusan kita semua😍 dah scan masa 22w haritu, nampak girl tp x jelas. Nnti next week nk scan lg😂

hehe scan lg tu nt pjuk lah dia suruh tnjuk, insyallah dia fham and tnjuk nt

Tgok org scan..mudahje nampk...sy tiap kali ngdung xpernah dpt tau jantina baby ..Smpilaa bersalin barulaa tahu....Xmaun lgsung bby tunjuk...

sy pun bulan 7.. time scan baby ndak mau bagi nampak la di kepit nyaa paha dea 🥰 buat surprise dgn ibu la tuu hihihii

yaa sis ndak sabar tunggu utk scan 28w hihiiii

Baby tunjukkk terus takde sorok sorok dah kt momy. Hehehhe moga dipermudahkan semua urusan yaaa. Amin

Sy pun due bulan 7 jugakk. Tapi tak scan jantina lagii. Next week In Syaa Allah baru nak buat scan 😊

blum awk haha, awk dh ke

Sy pn due bln7. 30/7 Dh scan masa 20week.doc ckp nmpak tembam2 baby girl😘 #firstbaby

sama la kita sis 13/7 jugak hehe da scan masa 5 bulan haritu baby gurl 😁🥰♥️

tq hehe semoga dipermudahkan jugak sis 😁👍

Saya pun due 20/7. Baby no3.Dah scan baby girl. No1&2 boy. Alhamdulillah

hahaha tkpe its ok, pjuk dia , dia fham insyallah tnjuk tu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan