6 Balas

Sujud lama2 sis... Setiap kali solat terakhir tu sujud lama2 sis... Dalam masa sujud tu berdoa Kepada Allah.... Insyaallah baby akan gerak ke tempat nyaa... Saya sebelum ni pon baby songsang... Dgn amalkan tips ni insyaallah baby kepala turun ke bwh.... Dua kali scan tempat berbezaa alhamdulilahh baby kepala dah ke bawah...

Yeke.. ok baik su cuba sujud.. terima kasih ye ☺️

control makan makann manis sis , fast food kalau boleh elakkan juga .. klo rasa craving nk mkn manis ke apa , mkn buah buahkan (elakkan/kurangkan mkn anggur, mangga, durian sbb gula tinggi).. lepastu keep exercise sama samada yoga atau berjalan santai2 seminggu 3-4kali selama 30minit kalau boleh ..

besar tu berapa kg ? berat sis naik banyak ke . kalau 30w masih ada masa lg untuk pusing . kalau dah 36w tak pusing tu dah boleh risau .

Betul sama juga dr kata dkt saya, boleh pusing ada bnya masa smpai 36 minggu

besar tu berapa kg dah ? biasa dia besar sbb pmakanan kita jgk . bby boleh berpusing lagi . jgn risau.

sama la sy.. masih 28 doct kata songsang jugak... tp bby berpusing balik. masih ad ruang mlainkn 36w risau la

Saya 31 week baby songsang, risau sy smpai dh tak boleh nak makan minum, smpai fikir bukan bukan dh, kakak saya pakar o&g dia kata jgn risau ada banya ruang lagi untk smpai baby 36 week insyaAllah dia akan pusing berdoa banya

Baby besar sebab pemakanan kita.. sxtabu pula sbb supp. Sy makan supp, baby okay je normal

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan