Masih Menanti

Dah 4 bulan ank syurga saya tinggalkn saya.. Pagi nih rindu sgt. Air mata menitik lg. ALLAH besarnya ujian mu.. Harap saya trus kuat harungi hari2 yg mendatang?

10 Balas
Tulis jawapan

Sis kuat ya.. Xyah tlalu sdeh sgt.. Saya pun sblm ni khilangan anak ptama saya.. Sdeh mmg sdeh tp kita kna kuat n ingt kita wanita beruntung sbb Allah bg kita anak syurga yg mnnati n doakan kita dsana... Sis kna tenang n rajin2 sedekah alfatihah utk anak syurga bila rindu ... Skrg sis kna redha dan x blh stress sgt utk pmudahkan sis dpt baby baru.. Saya doakan kita kuat n dpmudahkan utk dpt baby yg shat ..aamiin

Baca lagi
4y ago

Insya Allah. Semoga Allah mudahkn urusan saya. Amin

Sma lah ank syurga sy dh 10 Bulan tnggalkn sy..rndu sgt2πŸ˜” meninggal umo 2 bln..hampir2 nk gila nasib baik ad husband n family bgi smangat..n skrg sy pregnant 4 Bulan.. Alhamdulillah..Allah itu mahakuasa..bykkn kn bersabar ye sis insyaallah nnti ad rezeki sis lagi..😊

4y ago

Tahniah ea sis.. Jga elok2 taw😊

VIP Member

Smoga sist sntiasa dbri kkuatan dan ktabahan ..smua ni ada hkmah nya sist...sist msti kuat..sbab tu Allah bgi ujian mcm ni..dan sbab Allah tw yg trbaik utk sist..smoga Allah bgi rezeki yg lbih baik dan trbaik utk sist..amiin2 ya rabbal alamin

4y ago

Amin. Yaa Allah. Moga makbul.. Tq awak😊

yup. sy walopon 7w shj anak syurga tumpang rahim ni, tp ya Allah, bile hilang rase mcm hilang separuh nyawa. skang tgh pregnant 14w... smoga kita same2 ade rezeki utk besarkan anak2 kite. InShaaAllah

4y ago

Insya Allah.. Amin

Semoga doa sis dimakbulkan Allah. Saya doakan yang terbaik untuk sis. 😘

Bnyk kn brsbar sis.. In shaa allah nty Allah kn bgi sis rezeki lgi..

Sabarlah sis..mmg Kita rindu..insya Allah dia tgu Kita Kat sana..

4y ago

Yaa. Insya Allah saya akan kuat

VIP Member

Sy dh 5 bln ank 1st sy pergi.. Tp skrg sy dh pregnant balik

4y ago

Wah tahniahh😊.. Jga elok2 ea sis

πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜”β˜Ή sis org yg kuat, be strong sis

Bersabarlah. Pasti rezeki allah itu ade