Upt positif Scan kosong

Chek upt naik double line tapi samar .. tapi hari ni dia bleding pergi klinik doktor scan prut n dah selup doktor cakap kosong .. x de tanda mcm mengandung .. doktor macam decide kata mungkin period lambat tapi upt positif ..Ada orang yang macam saya ke๐Ÿ˜ญ๐Ÿฅบ

7 Balas
Tulis jawapan

Sama mcm saya sis, first upt+ line mmg jelas, upt ke2 line double samarยฒ, upt ke3 buat dkt klinik line double pekat, saya prgi scan mse mggu ke 6 ikut kiraan sye tp dr xnmpk kantung kosong, dr suruh repeat lagi 3mggu, tapi esok hari nye lepas scan tiberยฒ spotting sikit, esoknya pula darah keluar banyak ketul2 pstu scan lagi skli dr ckp miss miscarriaged, anggap jela saya xde rezeki, tapi dr suruh repeat scan lagi 2 mggu nak tgok keadaan dlm perut saya mcmne, nk bgthu mse saya keluar darah bnyk period tu upt ke3 saya masih + double line pekat

Baca lagi

Sometimes masi terlalu awal dear utk detect kat scan. Tunggu dlm 2 minggu lg nnt pg scan utk kepastian. Bleeding tu sometimes could be implamantation bleeding. Tp apa2 pun tgk dr cakap apa ya

Sama. Sy pon mcm ni, doc ckp kandungan tak menjadi. Penempelen berjaya berlaku cuma nk jadi embrio tak berjaya

sis you sama dengan i .. mula nya faint line doc pun tak harapkan husb dah pergi kursus i bleeding 8weeks :)

Sama mcm sy dlu sis. Sy pernah cek dlu kira mcm bby tk jadi nak lekat tu yg trun keluar darah mcm period

Dah try pkai upt clear blue digital? Try pkai upt tu dlu

12mo ago

Huh ah pakai clearblue atau pi Klinik buat ujian darah utk test hcg.

Chemical pregnancy kut