6 Balas

Sama lah dengan baby saya . Lahir 36minggu . Sekarang dah masuk nak masuk 3 bulan , 22/4 ni . Sekarang dah pandai senyum , membebel sikit2 . Macam saya full time srt . Jadi banyak masa nak main dgn baby . Bagi dia aktif . Saya beli kan dia mainan gigit2 tu pasang dekat tangan . Dah mula belajar gigit2 benda tu . Slow2 ye kak . Take time . Spend masa banyak dgn baby waktu baby bangun . In sha Allah baby akan belajar berkembang dengan baik .

Mainan gigit2 tu yang mane ? okey awak terima kasih, saya Cuba ye 🥰

Xpa, pelan2 dia akn bljr.. tiap anak lain2 perkembangan, anak sy premature 30weeks 2bulan dah start nak ktwa n senyum.. anak sy yg ckup bulan pulak lambat nak ktwa n senyum🤭 yg penting anak sihat okay!! 😊

Normal je 2 bln belum ketawa, senyum ok dh. Setiap baby lain perkembgn. Sis daftar anak kt apps ni boleh semak tiap hari perkembgn baby

jgn rsau mommy.. nant checkup baby 3 bln, nurse akan tnye detail.. bkn stakat vaksin je.. nant bley bgtw ye..

TapFluencer

Maaf tiada pengalaman. Mudahan Allah kurniakan tumbesaran yg baik, sihat wal afiyah buat anak puan.

smela ank kita sis..lahir 36w jgk..dia pun xfokus n xketawa pun klu diagah..masih melilau2 matanya..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan