26 Balas

normal sis...saya dulu siap tidur dekat office lagi, macam penat sangat....lepas tu lapar macam lama tak makan....

Hihihi .. terima kasih sis . Tak fikir sangat .. tapi Bila tengah buat kerja datang mual dia Tu .. Allah . Tengah meeting Pon macam Tu .. kuatkan lah diri ji

Normal.. Smpai kn ape org nk kate or suami kate pon sy mls nk dgr hehehe... Apepon slowtalk 🤭

Tadi husband cakap kalau boleh semua Rasa Tu Bagi dekat dia . Dia redha dah . Tak sanggup tengok Bini melepek nangis je ..

Yee sis. Saya pon cepat lapar je tapi sometimes terasa loya jugak tgok makanan. 😅

Thank you sis .. ni first pregnancy and doctor bagitau twins .. first time jugak lah saya Rasa morning sickness semua ni

VIP Member

X sis.. Kita mmg sentiasa letih.. Pening tu xselalu.. Cepat lapar pon xjuga laa klo saya..

Yup.. letih la, bawak nyawa kot.. skrg dh 3rd trimester pon buat keje umah skit2 jer.. awal2 dlu tk buat langsung 🤣 mungkin sbb 1st time pregnant kot.. badan tk biasa perubahan hormon tu..

Ye kak. Mcm sy dah terkangkang jalan walapun masih first trimester. Sbb penat kerja

Pergi dah . Dia beri ubat tahan muntah . Similac pramilet . Calcium . Folic acid and fish oil .. Lepas makan saya tak mampu bangun

Ermmm tengah alami...plus sakit kepala + heartburn + loya 😢

Sabar ye mommy...kita semua kuat..semoga bby twin and mommy sihat dan dipermudahkan urusan hingga bersalin nanti...

Sedang alami sekarang.. Layankan aje.. Janji tak terlalu penat..

Saya minggu lepas masuk drip sebotol baru boleh makan dah skrg nafas pun dah makin ok.. Mula2 je penafahan dia agak tak Best sikit.. Banyak rehat je lah waktu ni.. Jgn bagi penat..

VIP Member

haha normal la bagi org pregnant sy dlu mengantuk je memanjangg

Lepas Tu husband saya Tanya .. kenapa Tido je .. sakit badan Tido je ... Hmmmm ingat mudah pregnant Ada dua ketul Dalam perut ni

Sy yg 17weeks pn msh lg alahan 😛 letih keje tido jer 😁

Rindu kan .. husband saya masak sorang2 .. kesian dia .. tapi dia redha je masak sorang makan sorang

VIP Member

Haah normal. Saya tengah alami 😭💆🏻‍♀️

Sabar ye.. kuat kan semangat .. tapi kalau nak nangis Tu nangis je.. saya ramai Yang kata maybe double penat sebab twins .. saya taktahu .. ni first time pregnant and ni twins

Soalan popular