59 Balas

Kes sama mcm sy..cume sy ,darah dtg tp x penuh pep..scan x nmpk jugk mse 6 weeks dtg lgi 2 weeks alhamdulillah nmpk dh jantung bby doc ckp drh kuar tu drh awl kehamilan.sekrg kandungan dh 11 weeks.mungkin sis punye bby kecik lgi tu...hope x dek ape²

Owhh.. mcm ari nih xde plak darah trun...

smoga dipermudahkn..kdg2 kes x sma..doktr pun manusia biasa..kdg2 ada jgk doktr ckp xdr kantung la.. xde nmpk kpla baby la..mcm2..sbb msih awl lgi..tpi klau drh x byk sgt kluar rsanya x de apa2 kot..klau keguguran drh laju akn kluar

ye..sy tau awk kuat..mudah mudahan x de apa2

VIP Member

Better pi kpj. Saya pergibkpj rawang. Saya pun mule2 kuar sikit, pstu dpt rwatan katbkpj, alhamdulillah da takbkuar darah n baby pun nmpk. Tpi kene rehat secukupnya, jgn angkt berat n buat kerja penat sgt..

Itu pun salah satu bleding tu. Angkt fail pun tak ley. Mcm saya aritu 2 minggu kene baring je kt rumah jela. Doktor suh rehat secukupnya

VIP Member

In shaa Allah satu hri nti sis psti akn ada rzki... Jgn pts asa ye.. sy doakn mg Allah bg sis rzki lg skali untuk peknen..aamiin... Mg Allah makbul kn smua doa sis..aamiin...

VIP Member

Waalaikumsalam. Kuatkan semangat sis.. innsya allah ada rezeki sis.. semoga dipermudahkan urusan sis. Yg penting think positif tau. Send lots of love💕💕💕

Terima kasih awaakk... insya'allah.. amin..

Allahu, semoga dipermudahkan semua urusan ye. In shaa Allah saya doakan ada rezeki sis ye, jangan stress stress nanti lagi risiko tau ❤️

ya allah yeke sis😭😭 maaflah ya, in shaa Allah ada rezeki nanti. Saya pun tringin nak twin juga, comel je tgk heheh

InsyaAllah, Aamiin YRA.. Semoga dipermudahkan sgala urusan sis.. Semoga ada rezeki sis.. Semoga sis dan baby sihat sentiasa.. ❤

Ya allah...thanks awk... insya'allah dgn kuasa allah kan kita xthu... amin...

Sabar byk² ya Sis. Bykkan berdoa, positif je okay 🌹 InshaAllah kami doakan moga sis & baby sihat selamat & dipermudahkan semua. Aameen

Sesama awak 🌹InshaAllah doa yg baik² je okay 😊

Semoga Allah makbulkan hajat puan dan smoga dgn izin Allah kandungan berada dalam keadaan yang lebih baik... Aamiin

Allahu...terima kasih.. amin...

Semoga dipermudahkn segalanya urusan Amen.. Sbr sis doa byk2 jgn stress k.. Semoga puan Dan baby x masalah 🙏🙏

Baik sis... thanks yaa sis..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan