26 Balas

Amiin ya rabb, doakan sy juga due 8/11 ni dpermudahkn urusan bersalin❤️ sy doakan smoga smua mommies yg bakal melahirkn nanti dpermudahkn urusan🥰

saya pulak due 12/11

aamiin . semoga dipermudahkan segala urusan . sy due 3/11/22 . belum ade tanda tanda nok bersalin . baby suka dduk dalam perut 🤭

moga diberi kekuatan utk melahirkan cahaya mata nnti...

Aaminn . semoga kita sama2 dipermudahkan ya . sy due 2/11. kena serah diri 1/11 sebab GDM on DC . pun belum ada tanda 🫣

aamiin aamiin 🤲🏻 due saya 4/11 tapi baby seronok lagi dalam perut . Semoga urusan kita sama2 dipermudahkan

aammiinnn 🤲🤲🥰 semoga Allah dipermudahkan segala urusan akak ..doa kan saya juga kak ..due date 12-11-22

sama sis due date 01/11/2022 nie 🥰 semoga kita semua para ibu² preggy d permudahkan urusan bersalin nanti

amin..semoga dipermudahkan urusan dan selamat ..sama la sy due 1/11/2022 gak..takde tanda2 lagi ni.😊

Aamin ya rabbal alamin semoga diprmudahkn kan . Saya due 9/11/2022 smoga dprmudahkn jgk. 🤲🤲🤲

VIP Member

aamiin.. semoga dipermudahkan urusan sis bersalin.. doakan sy jgk ye dipermudahkan urusan bersalin

aamin ya rab.doakan sy juga dua 4/11 ni dipermudahkan urusan bersalin. sy dh mula turun tanda

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan