Komen untuk saya bacakan doa di Tanah suci

Assalamualaikum semua ibu-ibu, bakal-bakal ibu dan ttcians yang sedang menantikan zuriat sama seperti saya. Saya ttc 1 tahun lebih dan inshaa Allah minggu hadapan saya akan menunaikan ibadah umrah. So, saya berniat nak spend masa untuk bacakan doa-doa puan-puan semua kat sana nanti. Inshaa Allah. Jadi, anyone yang nak saya tolong bacakan doa boleh komen kat bawah. InshaaAllah. Sama2 kita doakan supaya Allah makbulkan doa kita. Doakan saya selamat pergi dan balik ye dan semoga ibadah umrah saya diterima oleh Allah SWT.

89 Balas
Tulis jawapan

Waalaikimsalam. Terima kasih ye untuk peluang doa. Mohon puan doakan Saya Nuramalina binti Noraini & suami Aziz Bin Othman serta anak yg masih dalam kandungan ini sentiasa berada dalam rahmat allah, selamat dunia akhirat, dipermudahkan amal ibadahnya 2. Semoga allah jadikan anak dalam rahim ini sempurna kesihatannya, fizikalnya, mentalnya juga. Dan lahir ke dunia pada masa dan keadaan yang baik. Menjadi anak yang selalu kuat ibadahnya dan menyenangkan orang tua dan orang disekelilingnya 3. Semoga kedua ibu bapa saya serta seluruh ahli keluarga saya dan suami dapat pimpinan kejalan yg baik oleh allah dan diterima semua amal ibadahnya oleh allah. Aminn 4. Semoga kita semua terhindar dari fitnatul dajjal. Aminn 5. Semoga puan dan keluarga, allah memberi nikmat yg diluar jangka. Dan didatangkan perkara yg baik2 sahaja. Serta ditutup aibnya oleh allah serapat rapatnya.

Baca lagi

waalaikumussalam terima kasih bagi peluang pada kami . Doakan saya , Nor Zuliani Rosni diberikan kesihatan yang baik dan kesihatan baby dlm kandungan. Semoga Allah memudahkan segala urusan dari mula mengandung sehingga membesarkan anak-anak yg lahir dari rahim ini. Jadikan anak dalam rahim ini sempurna dari segi kesihatan, fizikal, mental dan selamat, mudah saat dilahirkan. Semoga anak2 ini menjadi anak-anak yg soleh & solehah serta menjadi penyejuk hati ibu ayah ๐Ÿคฒ๐Ÿป. Doakan saya Nor Zuliani Rosni dipermudahkan untuk bersalin kelak . Semoga Zuliani dan suami diberikan rezeki yg melimpah ruah yg takpernah putus dan sentiasa dirahmati oleh Allah SWT. Permudahkanlah juga segala urusan kami dan umat islam di dunia dan di akhirat. terima kasih puan sudi mendoakan saya. semoga Allah memudahkan segala urusan puan . aamiin

Baca lagi

Assalamualaikum sis . Minta doakan supaya nurdiyana binti kamarzaman dipermudahkan segala urusan dalam menjaga dan selamat melahirkan baby saya ya . Semoga baby saya sentiasa sihat , sempurna fizikal dan mentalnya dan menjadi ank yg baik dan mendengar kata . Ini lah nyawa cinta hati saya . Dan tak sanggup kehilangan lagi . Semoga nurdiyana dan suami nua sentiasa kuat dan dipermudahkan segala urusan dan rezeki . Aamminnn Dan semoga puan dan suami juga dikurniakan baby serta dilimpahkan serta diperluaskan segala rezeki dan dipermudahkan segala urusan . Aamminnn ya Allah . Terima kasih puan .

Baca lagi

Waalaikumsalam. Mohon doakan saya Siti Nur Michelle & suami Khairul Ikhwan Hakim dikurniakan rezeki cahaya mata yang sihat sempurna, diberikan kesihatan dan tubuh badan yang sihat, dilimpahkan rezeki, dipanjangkan umur agar dapat menambahkan lagi amal ibadah & dipermudahkan urusan dunia dan akhirat. Sekarang tengah dalam fasa merehatkan rahim setelah keguguran. Nak try conceive balik tahun depan. Doakan saya berjaya hamil ya tahun depan dan selamat melahirkan. Semoga warga ttc yang lain juga dapat dikurniakan cahaya mata. Amin ๐Ÿคฒ terima kasih banyak2 semoga urusan awak dipermudahkan nanti ๐Ÿคฒ

Baca lagi

assalamualaikum. terima kasih untuk peluang doa ini. Mohon puan doakan anak dalam kandungan Amylia Binti azmi sentiasa sihat dalam kandungan. Semoga Allah jadikan anak dalam rahim ini sempurna dari segi kesihatan, fizikal dan selamat dilahirkan kelak. Semoga anak ini dapat menjadi penyejuk hati ibu dan ayahnya. Semoga semua urusan bersalin Amylia dipermudahkan. Semoga Amylia dan suami diberikan rezeki yang melimpah ruah. Semoga dapat pekerjaan yang baik dan dapat buat keputusan yang baik demi masa depan. terima kasih puan atas doanya. semoga semua urusan puan dipermudahkan. aamiin.

Baca lagi

assalamualaikum. doakan saya Nur Hafatin Azati binti Aziz yang tengah pregnant 25w supaya baby yang saya kandung sihat & kuat sehingga melahirkan, lahir cukup bulan cukup sifat, elok paras rupanya & dijauhkan dari penyakit yang berbahaya. doakan supaya urusan bersalin saya pada november nanti dipermudahkan ye, aamiin. terima kasih. saya doakan juga untuk puan & ttcians lain semoga dikurniakan zuriat dalam waktu yang terdekat, aamiin๐Ÿซถ๐Ÿป semoga yang baik baik saja untuk puan sekeluarga๐Ÿค

Baca lagi

Waalaikumusalam. Alhamdulillah awak dapat panggilan ke rumah Allah. Somoga selamat pergi dan balik ya. Terima kasih beri kami peluang ni. Kalau tidak keberatan, tolong doakan saya dan suami diberikan cahaya mata dlm masa yang terdekat ni dan semoga ia nya membesar dgn sihat dan kuat. Doakan juga semoga suami dan ahli keluarga saya diberikan kesihatan yg baik dan dipanjngkan usia serta di permudahkan semua urusan harian kami. Semoga Allah membalas jasa baik awak sekeluarga โค๏ธ

Baca lagi

Assalamualaikum sis. Tolong doakan saya Nur Nadhirah Syamimi Bt Hanafi & Wan Ahmad Shahir Bin Wan Abdul Rahim dikurniakan zuriat dalam masa terdekat ni yang sihat, yang sempurna & selamat sampai melahirkan, diberikan kesihatan tubuh badan baik mental @ fizikal, dilimpahkan rezeki berlipat kali ganda, dipermudahkan segala urusan & selalu dibawah lindunganNya. Terima kasih puan atas doanya & semoga urusan puan dipermudahkan & selamat pegi dan balik. Aminnn ๐Ÿคฒ๐Ÿปโค๏ธ

Baca lagi

assalammualaikumโ€ฆmohon doakan ayah sy mohd som bin talib mak saya maimunah binti bahaman dan abg2 su diberikan kesihatan dipermudahkan urusan dimirahkan rezekiโ€ฆdan doakn untuk kliarga kecil sy..dimurahkan rezeki..diberikan kesihatan yg baik..dan semoga anak saya muhammad al fateh di lembutkan lidah untuk lacar bercakapโ€ฆaminnnโ€ฆdan di doakn pn diberikan rezeki zuriat pada thun iniโ€ฆdan dipermudahkan irusan disana..insya ALLAH..Ammiin

Baca lagi

Waalaikumusalam, terima kasih untuk peluang doa ni. Mohon puan doakan -1: saya Anis Fadhilah & kandungan selamat, dipermudahkan hingga bersalin, zuriat dikurniakan sifat yang sempurna dan soleh solehah. 2: minta doakan kawan baik saya Wawa, yang akan bersalin czer supaya dipermudahkan urusan bersalin & diberikan keselamatan pada ibu dan baby. 3: semoga Allah merahmati awak sekeluarga dan hadirkan zuriat untuk puan juga ya amin amin.

Baca lagi