Upt negatif

assalamualaikum kwn2 ada tak pengalaman mcm sy..upt negatif bila scan nampak kantung 😊 kalau ikotkan date scan sy baru 4w5d

Upt negatif
10 Balas
Tulis jawapan

Sama la period tak datang tapi check upt negatif. Last2 pegi klinik sebab sakit kepala check upt kat klinik positif n nampak kantung je anggaran dalam 4w. Sekarang alhamdulillah dah 27w ☺️

Waalaikumussalam. Oh tak ada la pula. Saya punya lebih kurang mcm sis bentuk eye drop. Tapi dh nmpk bakal janin & dgr heart beat. Date scan 6w4d. Semoga dipermudahkan urusan sis.

Baca lagi
3y ago

terima kasih aminn 🀲🏻

sy baru juga cek upt awal pagi tp negatif, bila scan di klinik dah nmpk kantung.. cek upt lg di klinik sama juga, negatif .. kenapa tu ya πŸ˜…

8mo ago

Any update sis?

Sy pula upt positif tp scan blm nampak apa2 lg.. Minggu dpn @ hujung bulan br nk g scan blk.. Husband excited suh scan cpt..πŸ˜…

sy upt CB positif. then scan ada kantung 4w3d. ni mggu ke6, sje buat upt -ve. normal ke? xde bleeding ke ape,spotting coklat je tp xbyk

2y ago

sy guna CB digital. yg CB biasa tu samar. upt biasa 1line. dah scan ada kantung, tp risau pulak knpa upt xterang. lusa date utk scan semula, doct nk tgk baby dan degup jntg.. hrp sgt semuanya ok, ada dh degup jntg baby🀲

Kawan saya mcm sis... pegi doc cek upt doc pun tak caye. Rare katanya. Tp in shaa Allah ada tu.. amin

waalaikumsalam.. sama la dengan saya scan nampak kantung 7weeks 4days tapi check upt negatif

Alhamdulillah..tahniah..sy line kabur sangat ..mg ada rezeki untuk sy juga..Aamiin

Sama macam saya sis tapi jangan risau insya allah semuanya okayy 😊 saya 4w 8d

insyallah ada tu