βœ•

62 Balas

VIP Member

15weeks tu baby baru besar mana. Download lagi apps pregnancy lain. Nanti boleh tahu baby sama baby besar dengab buah mana

Walaikumsalam, normal sis. Saya kurus, baby bumb baru nampak sikit ini baru 15 weeks.. Yang penting baby & Ibu sihat..

Sy dah 16weeks pon sama mcm sis mmg xnmpk sgt perut.. Tp tu normal lah jnji baby sihat pon dh syukur sgt..

its ok.. awal lg sis.. xpyh terllu mnonjol sngt ngn bby bump.. nt 3 bln keatas dia besa lhh.. asalkn bby dlm pruttt sehattt

Baik sis.πŸ’•

VIP Member

Saya tengah tunggu hari nak bersalin. Perut saya size 6 bulan je sis 😊 chill benda tu normal. Janji anak sihat

Normal 15 weeks x nampak perut..sya mengandung anak sulung dh 4 bln x nampak lagi perut..masa tu kurus ..

VIP Member

Xpoo la kecik.. janji saiz baby ikut umur dia.. perut beso2 nt payah nak kecut balik ha jenuhh cm saya ni 🀣

Hehe baik2 tq sis

Sy da nak masuk 7bulan...tp baru nampak sikit je bby bump...xapa asalkan bby shat tu pn syukur da

hehe..saya pula sis 33weeks sudah ramai saudara dan kawan2 iNgat sya xhamil kerna xda bby bump..

Boleh google sis saiz baby 15w besar mana πŸ˜… too early nak nampak baby bump . Sabar sikit lagi

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan