mohon doa semua mommy²

Assalammualaikum mommy² Saya mohon doa semua utk saya & bby ke2 ni, spaya dia kuat & ada miracle dr Allah Taala. Saya akn repeat scan dlm masa 2 minggu lgi. Jumaat lps pg KK kta saya dh pregnant 10 weeks, tpi ikut apps dlm hp 8 weeks, jdinya Dr buat abdominal scan tpi x nmpk apa, saya dh rasa x sdp hti, then dia refer ke pakar gynae scan guna transvginal scan & x de heartbeat, detect saya ada cyst tpi ukurn kecik je, Dr pakar kta should be no prblm, cuma hti rasa x sdp dan asyik2 pikir bla dia kata not a good sign, dr tnya nk cuci ke @ tggu.lgi 2 minggu, saya kta tunggu lgi 2 mnggu, sbb bdn saya msh ada tnda² yg sya pregnant mual & air liur rasa pahit. Bgi saya klw misscarriage pun bdn kita akn beri tindakbalas sdri. Drpd saya terus cuci rahim, x salah saya tggu 2 mnggu lgi. So skrg ni, saya hnya mampu berdoa mudahan Allah beri sya peluang utk mengandung ank ke2 kami. Saya dh berumur lbh 40 tahun. Anak sulung umur nk dkt 2 yrs dh. Saya x de bleeding tpi 3 mnggu lps ada kluar wrna coklat sikit² tpi x bnyk. Saya berharap ada miracle dr Allah Taala utk sya dan suami. Please pray for me❤❤❤

15 Balas
Tulis jawapan

Amin. Mudah2an ada miracle utk kita semua

Semoga Allah permudahkan segala urusan awak

4y ago

Alhamdulillah, t.kasih pn.

VIP Member

Moga Allah SWT permudahkan urusan akak.

4y ago

Alhamdulillah, t.kasih dek 8 weeks je bby ditumpngkn di rahim akak, & skrg proses keguguran..

VIP Member

Waalaikumsalam. Aamiin ya rabb.

Semoga tak ada apa² sis...

4y ago

T.kasih ats doa sis, 8 weeks saya missed misscariage..