10 Balas

VIP Member

Normal... Baby girl sy ada dlm 3 kali kluar darah. Byk jgak... Mula2 sy gelabah sgt sbb xpernah tgk baby cmtu. 1st baby plak tu. Tnya kak ipar, esk tu p klinik tnya nurse.. Dorg ckp normal. Baby ikut hormon ibu. Sy mmg 24jam dgn baby... So, mmg xde nk pk bkn2. Lg pon kebetulan masa pergi klinik tu, darah kluar lg time dktor cek.

Ank petama sya mcm tue.. Lahir brp hari Ada Darah kuar daRi kemaluan... DoktoR Cakap bby ikut hormin iBu.. Tapi smingu saja... Lebih daRi tue .. DoktoR Cakap AkaN pantau.. ALhaMduLiLLaH.. Berapa Hari saja beHenti sendiri

baby sy ada juga kluar mse kcik dlu.tp xlama pn dlm smnggu mcm tu.kuantiti pn x byk..doktr kata normal.sbb baby girl..kalau bnyk mngkin kena refer.then lpas tu dh xda dh.dia berhnti sndri.

Normal je sis. Doktor cakap tu normal. Tak lama pun baby akn keluar darah tu 4-5 hari takde dah tu

Tak normal. Something is wrong tu. Tp sy xnk buat spekulasi. Lebih baik bawa jumpa doktor cepat2

sbb aku nurse lh aku ckp bnde tu normal....n bnde nie kite org dh bljr n aku pun brtugas d ward paeds bnde nie slalu doktor gynae akn infrm pda ibu2 yg mlahirkn bby girl d hsptl sblm balik ke rumah...tkut lh mcm tuan empunya soalan d atas...yg kes kna jolok ngn paksdra tu anak d jga org aku no komen...klau lah empunya post nie dduk serumh dgn org len better prgi check lah....

Normal puan, perubahan hormon, tapi kalau nk lebih yakin bawak jumpa doctor ya

normal je rsenya. sbb baby kakk sy pun cmtu jgk. skrg dh besar dh

Super Mum

mcm pelik.. xda pnah dgr lgi sis.. sis x bwa check kat doktor?

Biasa gtu lau bby girl jgn risau k

normal baby girl akn kuar darah..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan