103 Balas

Jgn lah.. Sedih hti sye.. Memang suami boleh khewin lbih dri 1..tp selagi sye hidup.. Setialah bersama sye.. Perbtulkn blik niat kite khwin krana Allah.

No...sama sekali tidak Akan setuju...Tak Akan mahu Dan rela berkongsi suami dgn org lain..kalau insist nak kawin juga, saya sanggup dilepaskan

Fikir positive je. Kalau ok orangnya, baik budi & agamanya. Pada saya tak salah. As long as husband mampu. Kalau tak mampu, diam je

Tanya dia apa yg kurang? Kalau semua dah ada tapi saja nak tambah lain, tak mampu tapi gatal, baik hidup sendiri dari makan hati 😅

Tengok keadaan . Kalau dia mampu tak kesah ..tp kalau tak mampu tp nk jugk poligami sorry to say la Aku bole hidup sendiri🙂

kawen la ikut suka tp sy tak nk tanggung dosa psl tak mampu sharing nnt takut jd byk dosa. lbh baik idup haluan masing2

Blh klu suami nk.. Tp syarat sbln dlm acc 10k, umh 1biji,kreta Cash 1 biji.. N kperluan ank 1k sbln.. Nk kwen p jela..

No no no... Geli lahh nk kongsi2...klo dia nk kawen lain.. Jumpa kt makhamah jwpnya

TapFluencer

Saya buat sesi muhasabah diri, kewangan dulu. Dengan tanggungjawab kepada ibu dan isteri tak cukup lagi ke wahai sang suami.

Hahaha. Tapi minta tiada lah ye niat suami mcm tu. Kalau tak kena kaji banyak aspek tu

VIP Member

Daripada dia buat x tentu di luar , baiklah izin kan ja dia kawin . Dengan syarat kena adil la dari semua segi 😌

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan