Slmt bersalin 37 mgu

Alhamdulillah t. Ksh semua atas perkongsian dn ilmu2 yg diberi... Sy dh slmt bersalin dan dpt bby girl

17 Balas
Tulis jawapan

alhamdulillah tahniah. selamat berpantang ya. doakan saya juga selamat melahirkan baby nanti. 5hb julai dah nak kena serah diri awal kat hospital ๐Ÿ˜…. berdebar menghitung hari kena bersalin awal 38 week

TapFluencer

Alhamdulillah , tahniah yaa . Selamat berpantang ๐ŸŒน . Doakan saya juga dipermudahkan bersalin , 38 weeks baby masih nak beriadah dalam perut ๐Ÿคฃ

2y ago

semoga sis di permudahkan segala urusan ketika dah nak brsalin nnti.. ๐Ÿคฒ๐Ÿคฒ๐Ÿ‘amin2

Alhamdulillah..tahniah sis' selamat bpantang..dOakn saya juga nanti ya sis dan ibuยฒ yg lain d permudahkan urusan bsalin..Aamiin

tahniah sis n slmat berpantang.. doa kn sye juge ye sis.. sye dah 39minggu 4 hari.. bby selesa sngat dah ni..

VIP Member

Alhamdulillah.. segala puji milik Allah.. Selamat berpantang awak.. tahniah atas kelahiran baby ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

Alhamdulillah..tahniaah..semoga ibu dan baby sihat2 walafiat..selamat berpantang sis..๐Ÿ‘๐Ÿฅฐ๐Ÿ˜

tahniah utk sis. dan slmt berpantang ye semoga mamy dan bby sht2 selalu ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

alhamdulillah..tahniah mommy & baby๐Ÿฅฐ selamat berpantang & take care both๐Ÿ™‚

congratz.. selamat berpantang ya.. doakkan sy juga di permudahkan mcm awk ..๐Ÿฅน

2y ago

Amin... Semoga dipermudahkn sis..

Nak tanya apa yg puan amalkan saya skrng dah 3cm still x naik naik