7 Balas

saya pregnant anak pertama dulu pon suhu badan berubah jadi panas sikit tapi bukan demam. faktor hormon masa mengandung suhu badan mmg akan berubah sikit. mula² igt demam. tapi mmg mcm tu.. lama² okay. skrg pregnant anak ke dua pon sama suhu badan berubah .. normal je sis. jgn risau. klw demam badan rasa lain panasnye. mmg pregnant suhu badan akan berubah sikit. enjoy ur pregnancy journey.⚘

Thank you for your sharing🥰

siapa ckp badan panas boleh menjejaskan kehamilan awak. if awak belom buka buku pink. asid folid 5mg dh memadai utk ibu hamil. hormon dlm bdn kita awak. mmg xboleh control. kalau risau boleh dpt kn penilaian kesihatan☺️.

husband saya kata awal2 pregnancy dulu dalam week 6-8 badan saya selalu panas masa tido malam. skrg dah x panas mcm dulu. tak tahu kenapa. tak pernah check pon sbb pagi badan saya x panas. saya makan prenatal vit blackmores.

Thank you for respond🥰

TapFluencer

badan panas mcm mana? ada ambil bacaan suhu? kalau berlarutan mungkin demam. kalau panas sekejap2 mungkin cuaca/kurang air dlm badan. bykkan minum air putih.

boleh banyakkan minum air masak ya. kalau melarat boleh gi jumpa doktor takut demam

Thank you for your respond🥰

prubahan hormon dlm Bdn sbb tu Bdn jdi pnas sis...sy pun jdi

Sy awl2 prgnnt pn rsa mcm tu sis.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan