43 Balas

VIP Member

x pon..tiba2 jadi kurang..sy pon x tau klua dr mana..bila doc pchkan ketuban tu airnya sikit sgt..trus skit nak bersalin..kne gnting..ank 1st kan..ssah sikitlah..

sy bersalin anak sulung 36week....lepas bersalin, doc cek smua ok..esoknya kami balik rumah 🥰 kejadian 15thn lalu

Sy pun sme bersalin 36wk 3 days.. air ketuban pecah kat rumah pagi lebih kurang 7 pagi... terus pegi hospital check jln buka 3 cm.. ptg 3pm start labour pain n 6pm mcm tu dh bersalin normal tanpa induce... baby kena masuk NICU sbb lahir awal, nafas laju..lps seminggu baru baby discharge...😊.. apa2 pun mommy jgn stress di akhir2 minggu ye.. kesian baby yg kena effect

kalau air ketuban pecah tu dia mengalir ke ? maaf xd pengalaman pecah ketuban .

sya dah 36 weeks 2 days sy checkup kmrin dlu berat baby sy 3.6kg agak" bole bersalin normal ka tu ya ... sya agak nervous klu czer

saya 36 minggu 2 hr..jalan dah buka 3cm. baby anggaran 2.8kg.doakan sy selamat bersalin ya

Aamiin yra

Saya 36 weeks tiba2 check tadi ada seketul keputihan pekat solid saiz kuaci. Ada yang alami benda sama ke? Risau saya

VIP Member

anak 1st dlu 36w jgk da bsalin.. berat pn bru 2.5kg comel je.. tanda cuma klua drah n contraction je..

Hai nak tanya. ad ke yang kat sini ad pengalaman baby songsang kena jumpa pakar? sy skrg 36 week 4 hari

sakit tak buat ecv tu?

ada ke 36 week dah bersalin...saya 36 weeks tapi perut slalu mengeras je...tapi xde tanda2 kuar lagi

Anak pertama dan kedua bersalin 36w. Yang ketiga ni dah masuk 36w tapi kontraksi still on off. 😘

Soalan popular