43 Balas

sekarang kene masok wad 36w2d sbb laluan dh bukak 3cm . doakan urusan sy dipermudahkan ye suma 🥰

Aamiin yra ... Doakan kmiy jga yaa para ibu

saya bersalin exactly 36 weeks... sebelum contraction setiap hari ada rasa braxton hicks tapi exactly 36 weeks I can feel something is not rite sebab sakit macam nak beranak.... terus pergi ke hospital and doctor said need to admit

Bby berat brapa sis

Saya bersalin 36weeks 5days masa anak first. Air ketuban liking setiap 5 minit sekali tapi jalan tak buka. Dokter terus induce. First induce 2cm second time induce 4cm tapi terpaksa czer sebab jantung baby drop. Hehe

Macamana leaking air ketuban?macam kawan Saya dia muntah air

VIP Member

saya masa ank 1st..lahir masa 36 weeks 5days..kne induce sbb air ketuban kurang..2 kli induce..

ya jumpa pakar..sis skrg 25hb kena checkup blk..skrg 36w 4hari...

sy 36minggu tp belum bersalin lagi. cuma nak tanya, normal ke 36minggu baby mengeras sakit sampai kepinggang skali dgn senak2 dtg.. xteratur cuma kerap. dlm setengah jam setengah jam

sy skng 36w4d..hrini ad kluo lendir coklat tk berbau n kluar air sikit..xdi sy chat nurse yg jga sy n sruh sy ke hosptl hrini..dia kata tkut baby berak dlm perut...doakan sy dprmdhkn sglanya☺️

skrg sy 36 mgu 2 hari, everyday drive alone ke tempat kerja selama 1 jam untuk sampai office. jangkaan due 20/1 ni. bila agaknya tarikh sesuai sy rancang cuti saya. buat masa ni elok je saya berlari anak

sama lah.. saya pun belum apply cuti lagi sbb rasa masih bertenaga pergi kerja 🤭

sy dh 36w, 5d.kdg2 rasa sakit kt bwh mcm baby nk keluar ke...kadang2 rasa baby mengeras, kdg2 sakit...ehhh taktàuuulahhh.. dh nk keluar ke belum ni..mama nervous

Saya bersalin 36wks 1day emergency ceaser sebab bby x besar2, bp tinggi dan air ketuban dh kurg.. Dctr kena selamatkan bby. Berat bby 1.56kg.. Syukur bby sihat dan xperlu oksigen

sy pun sbenarnya dlm stuasi mcmni, air ketuban dh kurang dan bp tinggi tp bru 36week 1day. mudahan bby sihat dan selamat. tolong doakan ye

saya 36 weeks 6 hari tapi tak ada tanda2 nak bersalin lagi. tapi bawah perut kerap sakit2 bile banyak berjalan. baby nak mama dia raya dulu kot hihi. second baby🍼

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan