91 Balas

sya da 37w 4 hari belum bersalin lagi.. kmrin cek pakar baby da 3.4kg.. hrp2 di permudahkan bersalin nanti..

maaf semuaa sebab lari topik. normal ke perut kerap mengeras usia kandungan arinihh tepat 37 minggu? 😟

Sy pun tertanya ni ada ka da bersalin 37ws? besok sy genap 37 minggu..xtau lah sy niii

Anak pertama saya 31week,anak kedua ni tak tahu la macam mana.. Harap2 la lepas dari 37week😖

saya 38 minggu mesti bersalin dari anak sulung hingga no 3 ni..yg ni sy tak tahu

Alhamdulillah sy baru selamat melahirkan bayi lelaki 3.18kg . pada 11/2/22 . 37minggu 6hari

tahniah awak sepatutnya due date awak bila

38 week...hari Ahad ni..msuk wad dah....sptutnya...tarik bsalin 8.11.21 ada kh MCM Sya?

saya sekarang 37w4days tengah layan contraction bukaan dah 3 kali cek masih 2 cm 🥲

sy besalin 37week.. dh rasa sakit.. datg ke pusat pakar besalin..doc chek bukaac dh 6cm...

perut kerap mngeras bila dh msuk 37 week pastu de kuar tanda darah xlme tu sakit ......ni pengalaman sy besalin 37w.... sblum ni 2 anak sy lahir dh 40w lbh

sya hari tu 37 Minggu 6 hari bersalin normal Alhamdulillah berat 3,1 tarih 27/8/24

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan