53 Balas

Sy pn sama takde alahan, bgtau kt doktor dia ckp bagus lah takde alahan best.. doktor tu bgtau sy yg dia pun xde alahan jgk masa dia pregnant dlu.

Sy macam mak sy, takde alahan n takde mengidam. Sama mcm hari biasa je. Syukur Alhamdulillah. Takde amalkan apa2 suplemen pn, just eat healthy sejak ttc

saya xde alahan dari awla sampai bersalin..anak sy dah 2 tahun skrg..alhamdulillah elok je sihat anak saya..xde alahan tu rezeki sgt2..

saya pun takde alahan langsung. alhamdulillah baby membesar dengan baik sampai kena emergency ceaser sebab baby besar 3.7kg🤣

sy ank first smpai brsalin...xde lgsg alahan..alhamdulillah sht je ank..mengarut laa klau ada je ank sehat...kuar pom 3.3kg...

yeye je doktor tu 😅 tak pernah pulak puluh2 kali jumpa doktor masa pregnancy doktor tanya gitu and bagitau macam tu

sy throughout pregnancy mmng xda alahan .. makan okay saja smua. baby lahir okay. tak payah risau. doa yg baik2 saja

Saya tkda alahan, muntah pening semua takda, berat saya dari 69 naik ke 71 ja dah 29weeks pregnant. Baby sihat ja

Sy skrg dh 7bulan tkde alahan langsung dari 1st trimester smpai la 3rd trimester ni.. so far ok je baby healthy

insyaallah takde pape tu, doa yg baik2. takde alahan tu rezeki dah, makan terjaga...nutrisi cukup. 😊🤲

Biasa nye kalau tk de alahan ank lelaki . Kalau alahan. Yang teruk ank perempuan sya mcm tu jugak

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan