BERAPA BULAN BABY BUMP MOMMY?

3rd trimester, 28weeks sudahh?

BERAPA BULAN BABY BUMP MOMMY?
766 Balas
Tulis jawapan

6 weeks.. mohon doa dri semua.. saya ada pengalaman miscarriage trimester pertama week 8 (first pregnancy).. pengalaman lalu buat saya trauma smpai sejak kebelakangan ni byk kali mmpi miscarriage..tp sbb nk sgt ada baby, kena kuatkan semangat.. πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»

Kadang2 keliru . 31 minggu ni 8 atau 7 bulan ya ? Nurse cakap dah 8 bulan , ikot kiraan baru 7 bulan . If due date 5/3/2020 makna nyaa brpe bulan dah ya skrg ? Sorry baru nak blaja πŸ˜…

4y ago

31 minggu... 8bulan...

1st trimester,6weeks ..doakn kandungan sy sihat n selamat dilahirkan ye sbb sy pernah kehilangan bby msa 4thn yg lalu..

VIP Member

15weeks / 4months 😘 cannot wait to see mybaby , semoga kita semua dipermudahkan urusan ... Amin..... #babyfirst

Baca lagi

5 weeks kot perkiraan sye.. Sebab dari pertama tahu pregnant x pernah lagi scan klinik.... Ok ke x ne mommy...???

4y ago

15 november sis...

saya skrg 9 minggu 5 hari, tp doktor kata 2 bulan, so mcm mna? saya tak brp faham ikut dlm gmbr, dh 3 bulan

VIP Member

2nd trimester , 25weeks πŸ₯° semoga mommy2 semua sihat dan dipermudahkan segala urusan . Aamiin 🀲🏻

4y ago

Alhamdulillah, insahAllah. Aminn.

3trimester 8month 35W πŸ‘ΌπŸ»πŸ‘ΌπŸ»πŸ‘ΌπŸ» #alhamduliah doakan semoga dipermudahkanπŸ₯°

3rd trimester, skrng 31weeks due nti 6.3.2020 ada yg sama due date tk😊

8w4d doakan smoga dipermudahkan urusan seterusnya. Baby first. πŸ˜ƒ