877 Balas

Answer is A!!! Done follow theasianparent and samugiken. Semoga ada rezeki anak merasa stroller samugiken. Terbaik!!

Jawapan adalah A. Semoga ada rezeki baby saya 🤲🏻, dapat meringankan beban perbelanjaan untuk beli barang² dia.

Jawapan saya A Done follow akaun tersebut di instagram Semoga ada rezeki untuk anak sulung saya yang bakal lahir 😊

Jawapan A✅ saya dah follow ig Theasianparent dan Samugiken ig saya @umbrellalish, semoga ada rezeki untuk saya🥰

jawapan : A done follow samugiken dan the asian parent ig saya : tieyyy91 inshaallah semoga ada rezeki baby saya

Jawapan : A Semoga ada rezeki dpt bawa pulang Multiofuction 2 way Stroller dari Samu Giken ni utk baby sy. 🤲🏻

Jawapan: A Semoga Multifunction 2 Way Stroller dari Samu Giken menjadi cinta pertama untuk anak pertama saya ❤️

Jawapan: A Semoga ada rezeki anak saya baru masuk sebulan hari ni. Terima kasih @theAsianparent_my dan @samugiken.

Jawapannya ialah : A Terima kasih kerana adakan contest ini ! moga ada rezeki bakal anak sulung saya 🥰👍🏻

Jawapan A Miga ada rezeki sy dan anak dalam kandungan Done follow ✅theasianparent_my ✅samugiken IG: nrl8yuni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan