877 Balas

Jawapan : A Semoga ada rezeki untuk saya menang produk dari Samu Giken. Dah lama saya tengok barang2 dari Samu Giken ni kebanyakannya memang berkualiti tinggi.

jawapan-A done follow samugiken dan the asian parent. semoga ada rezeki baby sy . bulan depan sy punya due insyaAllah.

Jawapan : A So far banyak sy refer apps theasianparent sepanjang menjadi ibu..Moga apps ni berkongsi lebih banyak tips dan info utk new mom macam sy..🥰

Jawapannya AAAAAAAAA! Done follow theasianparent & samu giken. Semoga ada rezeki anak pertama saya untuk dapat stroller ini. Insha allah aamiin 🥹🤲🏻

Answer: A Ig: nadiasyahirah Followed both @theasianparent_my & @samugiken Thank you The Asian Parent for organising this contest. Best of luck everyone!

jawapan A moga boleh lah stroller ni sebab memang tak mampu lagi beli stroller stakat ni walaupun anak dah umo setahun..nk gi jalan2 jadi susah ckit skrg

jawapan= A done follow samugiken dan the asian parent. semoga ada rezeki nak dapatkan stroller samugiken ini..stroller tampak mewah dan menawan 🫠🫠

jawapan A dah follow dua2 tapi tak dapat telah sertai la mesti nak share 🥺 tpi tak dpt tkda yg bole tolong buka .. takpa la mungkin bukan rezeki ..

Jawapan saya pilih - A Done follow the Asian Parent & Samu Giken. Semoga ada rezeki buat baby pertama saya 🥰🥰 Aamiin bijahinnabiy 🤲

Jawapan bayangan stroller ialah A. Semoga ada rezeki baby saya untuk dapat stroller percuma dari samu giken.Thank you samu giken dan Asian Parent

Soalan popular