877 Balas

VIP Member

Answer : A Samu Giken Multifunction 2 Way Stroller Extra Safety 360 Rotating, Model: XFLIP-360 Features The chair rotates 360 degrees for 2 ways - Large seat compartment with higher backrest to help baby sit comfortably The chassis is made of alloy and powder coated firmly and luxuriously

Jawapan :A Saya telah pun mengikuti kedua akaun instagram Samugiken dan theassianparent.. Saya berharap ada rezeki saya dan anak ..Aamiin..terima kasih the assian parent memberi peluang utk saya sertai.... Moga terselit rezeki saya...Dan semoga dprmudahkan segala urusan.....Terima kasih

Jawapan - A Done Follow samugiken & the asian parent Ini kali pertama saya menyertai pertandingan di Asian Parent. Bakal jadi mommy ni membuatkan saya ingin kan yg terbaik untuk anak pertama saya, asianparent banyak memberi informasi yg berguna untuk saya dan semoga ada rezeki baby 🥰🌸

Jawapan : A Done follow ig theAsianparent & samu giken.. Harap2 ada la rezeki utk anak saya.. nak sangat stroller untuk bawa dia jalan2, memudahkan untuk kami berjalan.. nak beli sendiri tapi rezeki tak sampai lagi kat situ.. kalau tak lucky dgn contest ni, tak apa la.. saya redha je.

Jawapan A 😊 Done follow ✅theasianparents_my ✅samugiken My IG : miasvs Saya berharap menang hadiah stroller ini untuk anak kedua yang bakal lahir nanti 🤲🏻 Dengan adanya stroller ini, anak lebih selesa dan saya pun senang untuk bawa anak keluar berjalan-jalan 😍

Jawapan saya ialah A Saya sudah mengikuti ig theasianparent & samugiken Semoga dengan stroller ini anak sy dpt merasai keunikan dan keselesaan semasa menggunakannye..semoga ade rezeki buat puteri sy yg bakal dilahirkan pada bulan 1 ini❤️ Terima kasih banyak sy ucapkan😊

Jawapan : A Ig: shanazsam Done follow: ✅ theasianparents_my ✅samugiken Saya harap saya ada rezeki untuk anak saya . Mudah kalau ada stroller macamni sekiranya saya seorang keluar dengan baby pun takde masalah kalau ada stroller. Saya suka jenama samugiken ni compact 🤍

jawapan-A Tak pernah beli stroller untuk anak. dari anak first lagi.. sebab tak mampu.. kalau berjalan ke mana2 dukung je sampai sakit tangan.. semoga ada rezeki untuk anak saya si baby ni... teringin sangat nak ada stroller.. done follow samu giken dan the asian parent

Jawapan - A Done follow both ig theasianparent and samugiken. Myig : humaira.aris 1. PRODUK - Samu Giken Multifunction 2 Way Stroller Extra Safety 360 Rotating BAIK untuk bayi berumur 0-36 bulan. Stroller yang mudah dilipat dan sesuai untuk dibawa kemana sahaja.

Bayangan yg tepat untuk gambar di atas adalah : A Done following both account theAsianparent Malaysia and SamuGiken. Semoga ada rezeki buat saya menggunakan produk Samu Giken. Thank you Samu Giken and theAsianparent Malaysia! 🫶🏻 My instagrams : @4isyahana

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan