Minum air gula

Tak sampai 5bulan kena minum air gula SDH๐Ÿฅฒ๐Ÿ˜ฉesok kena p klinik minum air gula,normal ka belum Smpai 5bulan

18 Balas
Tulis jawapan

Sy hr tu kena masa week 9 sbb obes. Time raya ni pulak berat naik lg 4kg tp yg lain normal doc xda pulak suh minum air gula. Gigih pulak gi gym balik exercise sebab taknak berat naik balik

1y ago

Sy dh turun blk 2kg dr hr tu. Xsmpi 2mggu pn. Hr tu rasanya naik sebab kurg membuang hehe. Plus sy start exercise blik kot. Ape pun mmg kena jaga berat badan. Tu pn utk kesihatan jugak kan

Normal sis.. Tp jaga pemakanan ya.. sy minum air gula 10/5 Sangkut sbb yelah time raya x jaga makan ๐Ÿคฃ Now adoiii kena jaga mkn kena cucuk jari bagai sendri Perit rasa eh.. ๐Ÿฅฒ

Baca lagi

sebelum kena puasa malam tu, bnyakkan MKN epal hijau.cut air manis..LG satu,jgn bnyak minum air masak sblum nk minum air gula.tips nk result cantik tu lah,makan 2 biji epal hijau

1y ago

wcโœจ

I minum week 12. Normal je kalau minum before 5months. Tak pelik ya dear. Jaga makan before minum air gula. Kalau tak sangkut GDM

saya minggu 9 dah minum cik๐Ÿคฃ.. yang penting awak jaga makan n tengok petua sebelum g minum air gula๐Ÿ’ช

Ada lg awal wak . Ok lh tu dpt awal . Sy ni dah nak masuk 7bulan bru dpt date nak minum air gula ๐Ÿ˜‚

Saya 7w dah minum air gula ๐Ÿ˜‚. Tu semua normal je sebab nanti 28w kena repeat lagi sekali air gula.

1y ago

semoga di permudahkan

wktu sy preg dlu .. kne mnum air gula sbb hb tak cantek & berat naik 2kg

saya kena minum air gula 3 bulan.... 25/5 ni kli pertama minum

1y ago

saya pun baru 3bulan, tarikh minum air gula 26/5 ni๐Ÿคฃ

saya dulu 7 minggu dah minum sebab family history + obesity

1y ago

semoga di permudahkan segala urusan