βœ•

35 Balas

Sy pun dah 30 minggu, org nampak mcm masih 5 bulan je.. Biar je la org nak ckp apa sis.. Mengandung mmg kena badan besar ke apa? Chill je.. Yg penting baby membesar on track, sesuai dgn usia kandungan πŸ˜‰

Biar kecikk, asalkan baby sihat dan membesar ikut usia kandungan.. perut kecik2 senang sis nak kempiskan balik lepas salin.. perut besar makan mase nak kempiskan lepas salin.. syukurr laa

Sy lagi suke org ckap perut sy kecik.. Hahaha.. Sy da 32 week mmg xnmpak mcm da 8 bulan kecik je n badan pon xnaik perut je membulat.. Ok la tu maintain nanti nk jge bdn lps beranak senang.. Hihi

sama la ngn sy. adik ipa yg ckp mcmtu.. tp tkpela.. asalkan bila g check up tu doctor ckp baby sihat dan membesar.. tu je yg paling penting.. ckp org tu jgn di fikirkan sgt,, paham perasaan tu..

Sma larh perut kecik and hb low .. dh 7 blan ke atas baru ada nmpak perut .. mkan buah2an yg kaya zat besi like tembikai, epal .. jgan minum teh dn kopi yahh .. pasti hasilnya memuaskan

saya dah 37 nak masuk 38 minggu dah, perut pun tak besar. sebab saya kurus before preggyπŸ˜… tak kisah perut besar ke kecik, asalkan baby dekat dalam sihat2 je.πŸ€—πŸ€—

normal ja perut kecik saya nie pun 25 minggu kecil tak kisa juga yg penting baby dlm perut sihat dan mumyy nya biar kan orang berkata jgn stress nnti baby pun ikut stress

VIP Member

Normal puan, saya pregnant anak 1st dulu pun orang cakap perut kecil dah tu masa tu dalam 5 bulan tapi perut tak nampak. Tapi saya ignore je, yang penting baby sihat 😚

sme la kite perut kcik je.. tmbhΒ² ble preggy ni suke pkai bju besar2 lgi la x nmpk perut..nk naikkn hb kne jga pmakanan.. jgn mnum kafein.. byakkn mkn daging

Akak prgnt smp brnk rmai org xtau sb perut kecik jer..Amal buah jambu batu dgn buah delima InsyaAllah hb cantik nti.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan