12 Balas

normal. bestnyeee xdtg period. sy habis nifas sebulan kemudian datang bulan mcm biasa 😅 tapi baby sy campur susu. susu badan dan susu fm. masa fully bf sebulan lebih ka dua bulan mcm tu pun dtg juga tapi xpe la rezeki masing²kan. sy berusaha campur sbb payah nak susukan baby sy. dia xnk susu kalau bkn berbaring . naya aku berbaring kat mall semata² susukan dia nanti 😂

terima kasih terhibur. kita jgn serius sangat jadi ibu² dlm group ni nanti setress ya ibuuu² 🤣😂

Yes normal . Saya bersalin czer n fully breastfeed . anak umur 1tahun baru saya dtg period lepastu terus lekat no 2 😂😂😂😂 due bulan june ni . Doakan dipermudahkan ye

Lepas bersalin saya cucuk depo . Tapi amik 1 cycle je sebab period jadi terlalu panjang dan lama . Sebulan lebih period . Lepas stop depo terus rancang sendiri . Tak makan pil tak de ubat pape . Fully breastfeed tak dtg period sampai anak umur setahun baru period balik . Selang 2 bulan terus lekat no 2 .

insyaallah normal. sy bersalin bln 10. habis nifas..xlama tu period tp sikit sgt. 1 hari saja. then utk next cycle period bru normal. darah byk spt biasa

Normal je klau full bf x period...sy ank ke 3 full bf, dkt 1 thun bru period...

wow bestnya. mama sy dulu umur abg sy 5 tahun baru period tapi ful bf la. tu pasal jarak abg sy dgn yg kedua tu jauh 😅

saya pn bersalin czer 5bln lps n fully bf Smpai skrg blm dtg period😅

2tahun tak period. Fully breastfeed dan pakai implant.

normal sis.. sy anak dah 6 bulan baru period datang..

darah kalau keluar cukup 1 hari 1mlm bru dikira haid

5 org ank besalin setahun baru period ......

normal bg bf mommy ☺️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan