Hi, sy nak tanya. Sy bru lpd brslin czer 4 bulan lpd. Skrg sy rse dlm perut sy mcm ada bnda brgerak

Hi, sy nak tanya. Sy bru lps brslin czer 4 bulan lpd. Skrg sy rse dlm perut sy mcm ada bnda brgerak . Ada tak pnglaman yg mcm tu n apa ye yg brgerak tu hmm:-(:-(:-(

13 Balas
Tulis jawapan

sye bersalin normal,tiba2 rasa perut bergerak jgk..lg2 bila bru bangun dari duduk,nak mandi,perut tu berombak2 mcm ada baby kt dlm..sye igt sye punya imaginasi je๐Ÿ˜‚

sy ada baca haritu kt tiktok, biasanya usus beralih ke tmpt asal. sbb sbelom ni rahim yg buat usus sempit. tp lagi bgus puan prefer doctor.

Sy mcm tu juga tpi tk sellu,kdang rsa mcm bby tendanh tpi bby tkde pun๐Ÿ˜…bgi sy sdri normal tpi tk thu lh pendapat doc

Sy pun rasa benda yg sama. Tiba2 jd risau ada baby dalam perut sedangkan baru 3bulan lebih bersalin. ๐Ÿ˜…

aah saya pun bersalin czer sekarang bby nak masuk 6 bulan . saya pun rasa macam ada benda bergerak juga

aah saya pun bersalin czer sekarang bby nak masuk 6 bulan . saya pun rasa macam ada benda bergerak juga

Saya anak dah 1y lebih pun tengah merasainya sekarang..ingatkan pregnant tp bila check upt xde..

sy lepas bsalin 2 bulan pon rasa n nmpak perut brgerak ๐Ÿ˜…

haah kita pon berasa..kadang tu boleh nmpak timbul bergerak

1y ago

Angin kot .cuba tuam tuam

mgkin usus..klu nk pasti blh refer doc

2y ago

mmg cmtu ye klau lps czer usus kita akan rsa prgerakannya