๐— ๐ก๐š๐ข๐

๐€๐ฌ๐ฌ๐š๐ฅ๐š๐ฆ๐ฎ๐š๐ฅ๐š๐ข๐ค๐ฎ๐ฆ ๐ฆ๐จ๐ฆ๐ฆ๐ฒ2 ๐ฌ๐ž๐ฆ๐ฎ๐š.๐ฌ๐ฒ ๐๐ก ๐ฌ๐ž๐›๐ฎ๐ฅ๐š๐ง ๐ง๐ข ๐ฑ ๐ก๐š๐ข๐.๐ง๐จ๐ซ๐ฆ๐š๐ฅ ๐ฑ ๐ฆ๐œ๐ฆ ๐ง๐ข?๐ฆ๐ข๐ง๐ ๐ ๐ฎ ๐ฅ๐ฉ๐ฌ ๐๐š ๐œ๐ฎ๐›๐š ๐œ๐ก๐ž๐œ๐ค ๐ฎ๐ฉ๐ญ ๐ญ๐ฉ๐ข ๐ง๐ž๐ ๐ž๐ญ๐ข๐Ÿ.๐ฌ๐ฆ๐ฉ๐š๐ข ๐ฌ๐ค๐ซ๐ง๐  ๐ฆ๐š๐ฌ๐ข๐ก ๐ฑ ๐ก๐š๐ข๐ ๐ฅ๐ ๐ข.๐š๐๐š ๐ฑ ๐ฆ๐จ๐ฆ๐ฆ๐ฒ ๐ฒ๐  ๐ฉ๐ซ๐ง๐ก ๐ฃ๐๐ข ๐ฆ๐œ๐ฆ ๐ง๐ข?๐ญ๐ž๐ซ๐ข๐ฆ๐š ๐ค๐š๐ฌ๐ข๐ก ๐ฉ๐๐š ๐ฒ๐  ๐ฌ๐ฎ๐๐ข ๐ฃ๐ฐ๐ฉโ˜บ๏ธŽ๏ธŽโ˜บ๏ธŽ๏ธŽโ˜บ๏ธŽ๏ธŽ#ingintahu #bantusharing #seriusnanya #advicepls

4 Balas
Tulis jawapan

kalau dah sebulan boleh gi jumpa doktor check up dah tu sis. sis cuba UPT semula. kalau still -ve, tak normal tu. saya pernah juga sampai 60 hari lebih tak period, sebelum kahwin lagi. tapi saya tak pernah gi check up huhu masa muda2 kan tak reti lagi nak gi jumpa doktor ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜‚ saya kerapkan exercise, banyakkan minum air, alhamdulillah lepas tu tak berulang dah. cuma period saya masa2 tu memang irregular, kalau saya stress memang akan lari timing period. exercise dan minum air banyak memang banyak bantu stabilkan hormon saya. tak sure orang lain mcm mana.

Baca lagi

takleh tanya sini sis.. kami tak nampak badan sis.. if tanya normal ke tak, jawapan sy normal. sy tak period 2 3 bulan pun normal walau tak pregnant. tp tu badan sy bkn bdn puan.

VIP Member

jika risau dan mmpu tuk g klnik swasta puan try g klnik pakar wanita utk chck..mg dpmudahkan segalanya aamiin

try cek